حقوق

کل اخبار:181

 • پول 43 ۱۳۹۴-۰۹-۱۵ ۰۹:۲۶

  میزان افزایش حقوق کارمندان در سال ۹۵

  گمانه‌زنی‌ها و شنیده‌ها نشان می‌دهد در آخرین تغییرات اعمال‌شده در لایحه بودجه ۹۵ منابع عمومی از رقم گفته‌شده افزایش داشته و با توجه به پیش‌بینی تورم ۱۳ تا ۱۵ درصدی در سال آینده، به احتمال زیاد میزان افزایش حقوق کارمندان نیز حدود ۱۳ درصد خواهد بود.

 • پول 43 ۱۳۹۴-۰۹-۰۹ ۱۰:۰۰

  حقوق ۳۱ میلیونی مدیران یک صندوق بازنشستگی

  عضو هیات علمی دانشگاه علامه طباطبایی از حقوق ۳۱ میلیونی مدیران یک صندوق بازنشستگی ورشکسته و طبقه بندی اطلاعاتی آمار فقر در وزارت کار، تعاون و رفاه اجتماعی خبر داد.

 • کارگران خودروسازی ۱۳۹۴-۰۸-۲۴ ۱۳:۵۱

  حقوق کارگران ایران خودرو و ساپیا چقدراست؟

  ایران خودرو و سایپا در مجموع بیش از ۲۰۰ هزار نفر کارگر و کارمند دارند و ماهانه بالای ۲۰۰ میلیارد تومان حقوق به کارکنان خود پرداخت می کنند.

 • مرکز آمار 43 ۱۳۹۴-۰۸-۱۳ ۱۳:۰۶

  متوسط درآمد - هزینه ایرانیان اعلام شد/ دخل از خرج پیشی گرفت

  تاز‌ه‌ترین گزارش مرکز آمار ازمتوسط درآمد-هزینه‌ ایرانیان درسال ۹۳نشان می‌دهد متوسط هزینه ماهانه یک خانوار شهری حدود یک میلیون و ۹۵۷هزار تومان و متوسط درآمد ماهانه حدود ۲میلیون و ۱۰هزار تومان بوده است.

 • پول 43 ۱۳۹۴-۰۸-۱۰ ۰۸:۵۰

  حقوق ویژه از ما بهتران!

  امیر استکی

 • کارگران ۱۳۹۴-۰۷-۲۲ ۱۳:۰۷

  مخالفت زیرپوستی با بندجنجالی مزد۹۴

  باوجود صورتجلسه افزایش ۲۰هزارتومانی حق مسکن امسال کارگران دردی ماه ۹۳ ونامه وزیر کار به معاون اول رئیس جمهور برای تائید آن، مقامات کارفرمایی می‌گویندتوافقی به این شکل نبوده وافزایش درکل اعمال شده است.

 • کارگران ۱۳۹۴-۰۷-۲۲ ۱۳:۰۳

  حذف بیمه ۱۴ هزار کارگر ساختمانی پردرآمد/ جزئیات پالایش بیمه شدگان

  معاون سازمان تامین اجتماعی با اشاره به اینکه اعتبار مورد نیاز برای بیمه کارگران ساختمانی تامین نشده،گفت: بیمه بیش از ۱۴ هزار کارگر ساختمانی پردرآمد دارای ملک و خودروی گران قیمت از این ماه حذف می شود.

 • کار و کارگر43 ۱۳۹۴-۰۷-۲۱ ۰۹:۴۸

  دبیرکل شورای عالی کار کشور در گفت‌وگو با تسنیم اعلام کرد:

  مخالفت کارگران با افزایش ۱۱ درصدی دستمزد ۹۵

  دبیرکل شورای عالی کار کشور گفت: برای تعیین میزان افزایش حقوق کارگران باید به غیر از میزان تورم، سبد هزینه خانوار و فاصله‌ای که حقوق و دستمزد کنونی با میزان مورد نیاز آن دارند، در نظر گرفته شود.

 • ۱۳۹۴-۰۷-۱۹ ۱۹:۵۱

  جزئیات اولین نشست تعیین مزد ۹۵

  نماینده کارفرمایان در شورای عالی کار گفت: در اولین نشست این شورا، تشکیل کمیسیون تخصصی بررسی اوضاع معیشت و بنگاه‌ها با حضور نمایندگان گروه‌های مختلف برنامه‌ریزی شد.

 • کار و کارگر43 ۱۳۹۴-۰۷-۱۹ ۱۴:۴۴

  متوسط دریافتی ۱.۱ میلیون شد؛

  جزئیات نشست ویژه کارگران درباره مزد/تدوین بسته پیشنهادی دستمزد ۹۵

  کمیته دستمزد سال ۹۵ کارگران و مشمولان قانون کار در روزهای آینده تشکیل جلسه خواهد داد و با مشخص شدن رئوس فعالیت‌های آن، گزارش‌های میدانی از اوضاع معیشت خانوار در نقاط مختلف کشور تهیه و ارائه می‌شود.

 • مخابرات43 ۱۳۹۴-۰۷-۰۷ ۰۹:۰۱

  مخابرات دنبال سود اضافی نیست؛ حقوقش را بدهید

  رئیس هیات مدیره‌ شرکت مخابرات ایران، گفت: ما دنبال سود اضافی نیستیم و تنها به دنبال حق و حقوق خودمان هستیم.

 • بیکاری43 ۱۳۹۴-۰۷-۰۵ ۰۹:۲۳

  شغل دوم با یک میلیون تومان حقوق

  در اوضاع نابه سامان اشتغال، حضور پر رنگ شرکت های اینترنتی با نصب آگهی های تبلیغاتی بر روی دیوارهای شهر به چشم می‌خورد. به راستی اعتماد به این مجموعه های بی نام و نشان جایز است؟علت گرایش جویندگان شغل دوم چیست؟

 • کارگران ۱۳۹۴-۰۶-۲۹ ۰۹:۰۸

  واریز حقوق به حساب بانکی کارگران باید اجباری می‌شد

  رئیس کانون عالی انجمن های صنفی کارگران با اشاره به اینکه در دستورالعمل شماره ۴۱ باید به جای "توافق" کلمه " تکلیف" استفاده می‌شد گفت: با ابلاغ دستورالعمل ماده ۴۱ در صورتی که توافق بین کارگر و کارفرما صورت گیرد, پرداخت‌ها می‌تواند به حساب بانکی باشد.

 • شهریار/1 ۱۳۹۴-۰۶-۲۵ ۰۹:۵۱

  شهریار چقدر حقوق می‌گرفت؟+تصویر فیش حقوقی

  استاد شهریار در زمان حیات از کارمندان بانک کشاورزی اما مدتی به قهر بانک را ترک کرد و به باشگاه هواپیمایی رفت. وی در سال ۱۳۱۸ مبلغ ۵۰ریال حقوق می‌گرفت.

 • ابوترابی/2 ۱۳۹۴-۰۶-۰۴ ۱۱:۱۵

  پس از ارائه گزارش وزیر بهداشت در مجلس:

  ابوترابی‌فرد: با بی‌عدالتی شفاف در پرداخت حقوق وزارتخانه‌ها مواجهیم

  نایب‌رئیس اول مجلس شورای اسلامی تاکید کرد که با یک بی‌عدالتی شفاف درباره پرداخت حقوق در وزارتخانه‌ها مواجهیم.

 • کار و کارگر43 ۱۳۹۴-۰۵-۰۵ ۱۰:۰۱

  دو دلیل بالا نرفتن دستمزد کارگران

  نایب رییس کانون عالی انجمن‌های صنفی کارگران کشور گفت: تا زمانی که سندیکاها و تشکل‌های کارگری مدت صنفی لازم برای دفاع از مسائل مرتبط با کارگران را نداشته باشند نمی‌توانیم حقوق صنفی کارگران از جمله دستمزد را استیفا کنیم.

 • ۱۳۹۴-۰۴-۲۸ ۱۷:۵۷

  دستمزد مجریان تلویزیون چقدر است؟

  مجریان تلویزیون براساس سابقه، محبوبیت و تعداد طرفداران برنامه‌شان دستمزدهای متفاوتی دریافت می‌کنند.

 • سازمان تامین اجتماعی 43 ۱۳۹۴-۰۳-۲۰ ۱۰:۲۸

  کاهش حقوق ۱۶ میلیون تومانی اعضای هیأت مدیره تامین اجتماعی

  عضو هیأت مدیره سازمان تأمین اجتماعی گفت: در گذشته حقوق اعضای هیأت مدیره سازمان تأمین اجتماعی حدود ۱۵ تا ۱۶ میلیون تومان در ماه بوده است که با پیشنهاد به هیأت امنای تأمین اجتماعی مصوب شد این مبلغ به نصف کاهش پیدا کند.

 • پول 43 ۱۳۹۴-۰۱-۱۷ ۱۲:۰۰

  ۷۷ روز از مصوبه اولیه گذشت؛

  احتمال تعویق افزایش یک بند از فیش حقوق

  با وجود ارائه بسته جدید مزدی کارگران در سال‌جاری، هنوز تکلیف یک بند از این افزایش‌ها معلوم نیست و هیات وزیران تصمیم خود درباره افزایش ۲۰ هزار تومانی حق مسکن کارگران را اعلام نکرده است.

 • پول ۱۳۹۴-۰۱-۰۹ ۱۲:۴۱

  حق سنوات در سال ۹۴+جدول

  افزایش های جدید پایه سنواتی از فروردین ماه سال جاری برای ۲۰ گروه شغلی اعمال و ماهیانه ۳۰ تا ۴۶۸۰۰ تومان به حقوق مشمولان قانون کار از این محل افزوده می شود.

 • کارگران ۱۳۹۴-۰۱-۰۷ ۰۳:۲۳

  جزئیات طرح واریز اجباری حقوق توسط کارفرمایان

  نمایندگان کارگران می گویند طرحی را به مجلس پیشنهاد داده و قرار است امسال از سوی نمایندگان پیگیری شود که در صورت قانونی شدن، می تواند به تخلفات احتمالی درباره نپرداختن حقوق و دستمزد کارگران پایان دهد.

 • پول/ 2 ۱۳۹۳-۱۲-۲۸ ۰۱:۴۸

  افزایش ضریب حقوق در سال ۱۳۹۴ تعیین شد

  مشمولانی که براساس ضوابط مصوب در یکی از رتبه ها قرار می گیرند، به ترتیب از ۱۵، ۲۵، ۳۵ و ۵۰ درصد افزایش امتیاز حق شغل از مهرماه سال ۱۳۹۴ برخوردار خواهند شد.

 • پول ۱۳۹۳-۱۲-۲۷ ۰۸:۳۹

  کاریکاتور/ حداقل حقوق!

  حداقل دستمزد کارگران در سال ۹۴، ۷۱۲هزار تومان تعیین شد.

 • دستمزد ۱۳۹۳-۱۲-۱۷ ۱۱:۱۵

  عضو هیأت مدیره کانون عالی انجمن‌های صنفی‌‌ کشور خبر داد

  درخواست مزد ۹۷۴هزار تومانی کارگران؛ دولت و کارفرمایان پیشنهاد ۱۵درصدی دادند

  عضو هیأت مدیره کانون عالی انجمن‌های صنفی‌‌ کشور با اشاره به اینکه افزایش ۱۵درصدی دستمزد سال آینده نظر مستقیم طیب‌نیا بود،گفت: کارگران عقب‌ماندگی مزدی ۳۶۶هزار تومانی داشتند که برای جبران در سال ۹۴ حقوق باید به ۹۷۴هزار و ۹۰۰ تومان برسد.

 • کابینه ۱۳۹۳-۱۲-۱۷ ۱۱:۰۳

  پرچم‌دار مدیریت هزینه‌ها درسال۹۴/ حقوق اعضای کابینه کاهش می‌یابد؟

  توقف پرداخت بودجه همایش‌های بدون نتیجه، مدیریت یارانه‌ها، صدور بخشنامه‌های کاهش منطقی هزینه‌ها و کاهش حقوق اعضای کابینه، تنها بخشی از راهکارهای فوری برای جبران کاهش شدید درآمدها در سال ۹۴ است.

 • دستمزدها ۱۳۹۳-۱۲-۱۱ ۱۰:۳۵

  وزرا به شورای‌عالی کار می‌روند؛

  تعیین تکلیف حقوق کارگران/ افزایش حقوق فعلا ۱۰۰هزارتومان

  پس از هفته ها مذاکره و چانه زنی، زمان نشست سرنوشت ساز شورای عالی کار برای تعیین میزان افزایش حقوق و دستمزد سال آینده مشمولان قانون کار فرا رسید

 • کارگران ۱۳۹۳-۱۱-۱۴ ۱۳:۰۱

  واریز یک حقوق ویژه به حساب کارگران

  تا ۴۵ روز آینده میلیون ها مشمول قانون کار ۱,۲۱۷,۸۰۰ تومان تا ۱,۸۲۶,۷۰۰ تومان عیدی دریافت می کنند که طبق قانون باید ۲۱,۷۸۰ تا ۸۲,۶۷۰ تومان آن را به عنوان مالیات، بپردازند.

 • ۱۳۹۳-۱۱-۰۲ ۱۰:۵۶

  آقای رییس جمهور چقدر حقوق می گیرد؟

  بر اساس اعلام منابع رسمی، به رغم اینکه حقوق رییس جمهور چین به تازگی ۶۰ درصد رشد داشته است، با این حال اوباما بیش از ۱۸ برابر حقوق رییس جمهور چین دریافت می‌کند.

 • ۱۳۹۳-۰۴-۲۸ ۱۴:۳۱

  آخرین‌خبرازهمسان‌سازی‌حقوق‌بازنشستگان

  به گفته مدیر عامل سازمان تامین اجتماعی، در سال جاری نیز اعتباری بدین منظور اختصاص داده شده و بازنشستگان تقاضای اجرای مرحله دوم همسان سازی حقوق را دارند که در سال جاری نیز علاوه بر اجرای مرحله قبل در صورت تامین منابع نسبت به این موضوع اقدام می کنیم.

 • آلیا ۱۳۹۳-۰۴-۲۶ ۱۵:۰۹

  رئیس فراکسیون زنان و خانواده مجلس شورای اسلامی خبر داد

  استقبال جهانی از منشور ایرانی حقوق و مسئولیت‌های زنان

  رئیس فراکسیون زنان و خانواده مجلس گفت: ایران به کنوانسیون رفع تبعیض علیه زنان نپیوست و برای جایگزینی آن منشور حقوق و مسئولیت‌های زنان در حوزه بین‌الملل را تدوین کرد که بسیاری از کشورهای اسلامی‌ و غیراسلامی از آن استقبال کرده‌اند.