نمایش همه
 • تشییع شهدا ۱۳۹۴-۰۳-۲۷ ۱۶:۰۴

  به نظر شما تجمع عظیم بدرقه شهدا چه پیامی را منتقل نمود؟

  حتی از خرمن تشییع شهدا نیز عده ای تنها به فکر خوشه چینی خود بودند و میخواستند از تنور شور و عشق مردم، نانی برای خود به جیب بزنند. در همین راستا فراخوان دادند برای دستبندهای رنگی به دست مردم!... برداشت شما از تجمع عظیم برای بدرقه شهدا چیست و به نظرتان خیل جمعیت چه پیامی را منعکس نمود؟

 • روحانی ۱۳۹۴-۰۳-۲۱ ۱۲:۵۲

  تا چه حد وعده و وعیدهای انتخاباتی دکتر روحانی را اجرا شده می دانید؟

  دکتر روحانی نیز همچون سایر کاندیداهای ریاست جمهوری، در زمان تبلیغ، بسته ای از وعده و وعیدهای انتخاباتی را با کلیدی از تدبیر به مردم نشان داد. حال که دولت یازدهم به نیمه عمر خود رسیده، تا چه حد وعده و وعیدهای انتخاباتی دکتر روحانی را اجرا شده می دانید و ارزیابی شما از کارنامه عملکرد دو ساله دولت یازدهم چیست؟

 • رتبه بندی ۱۳۹۴-۰۳-۱۶ ۱۸:۲۲

  به نظر شما رتبه بندی معلمان می تواند مرهمی بر سفره شان باشد؟

  به گفته رئیس فراکسیون فرهنگیان مجلس، رتبه بندی معلمان، مثال شیری بی یال و دم در دولت تصویب و به آموزش و پرورش ابلاغ شد.در واقع، این طرح هنوز متولد نشده، در هیئت دولت سقط شد! نظر شما در خصوص این طرح چیست؟

 • سفر ۱۳۹۴-۰۳-۱۲ ۱۶:۴۳

  تعطیلات کجا بریم؟

  به نظر شما چگونه می توان از فرصت تعطیلات برای تجدید نشاط و انرژی استفاده کرد و در عین حال هوای جیب اقتصاد خانواده را هم داشت؟ شما مخاطبان گرامی می توانید با ارسال نظرات خود، ذیل این متن در این بحث مشارکت کرده و دیدگاه خود را با نماینده و خوانندگانش در میان بگذارید

 • سبدکالا/1 ۱۳۹۴-۰۳-۰۹ ۱۸:۵۴

  به نظر شما کارنامه عملکرد اقتصادی دولت، نمرات قابل قبولی می گیرد؟

  رئیس جمهور تصریح کرد:«اینکه ما امروز صف‌های تحقیر کننده ملی در تهران و شهرستان را نداریم به معنای آن است که راه دولت درست بوده است».نظر شما درخصوص عملکرد دولت یازدهم چیست؟شما مخاطبان گرامی می توانید با ارسال نظرات خود، ذیل این متن در این بحث مشارکت کرده و دیدگاه خود را با نماینده در میان بگذارید.

 • بنزین/1 ۱۳۹۴-۰۳-۰۳ ۱۷:۳۸

  نظر شما درباره تک نرخی شدن بنزین و حذف بنزین سهمیه ای چیست؟

  برخی معتقدند با توجه به افزایش ۴۳ درصدی قیمت بنزین برای کم مصرف ها، تک نرخی شدن بنزین به سود پرمصرف ها تمام خواهد شد. نظر شما در این زمینه چیست؟شما مخاطبان گرامی می توانید با ارسال نظرات خود، ذیل این متن در این بحث مشارکت کرده و دیدگاه خود را با نماینده و خوانندگانش در میان بگذارید.

 • اینترنت/1 ۱۳۹۴-۰۲-۲۸ ۱۸:۰۲

  از سرعت و قیمت اینترنت راضی هستید؟

  هزینه استفاده کاربران از اینترنت بسیار بالا و حتی بالغ بر ۱۰ برابر هزینه واقعی است و علت این تحمیل هزینه بالا و اینترنت بی کیفیت عدم راه اندازی شبکه ملی اطلاعات است. شما مخاطبان گرامی می توانید با ارسال نظرات خود، ذیل این متن در این بحث مشارکت کرده و دیدگاه خود را با نماینده و خوانندگانش در میان بگذارید.

 • جهانگیری ۱۳۹۴-۰۲-۲۳ ۱۸:۴۰

  بازار داغِ گرانی‌ها، به بخشنامۀ امسال جهانگیری اهمیت داد؟

  چند روزی بیشتر از ابلاغ بخشنامه جهانگیری نگذشته بود که نه تنها خودرو، بلکه پای موجِ سرگردان گرانی به سُفره و کالاهای اساسی مورد نیاز مردم کشیده‌تر شد. دقت نظر در لا‌به‌لای بسته‌بندی کالاهایی که در ظاهر، ترمز افزایش قیمتشان هر چند موقت کشیده شده بود هم، نشان از ثبات قیمت به قیمت کاهش وزن داشت...

 • انتخابات ۱۳۹۴-۰۲-۲۳ ۱۰:۲۰

  استانی شدن انتخابات، محدودیت یا ایجاد فضای باز سیاسی؟

  طرح استانی شدن انتخابات مجلس برای سومین بار در ۹ دوره گذشته در مجلس مطرح میشود، طرحی که در دوره های پنجم و ششم مورد ایراد شورای نگهبان و مجلس قرار گرفت و در این دوره کلیات آن علی رغم مخالفت دولت به تصویب مجلس رسید.