شناسهٔ خبر: 168597 - سرویس اقتصاد
نسخه قابل چاپ منبع: خانه ملت

ورناصری در تذکر شفاهی:

وزارت نیرو به دنبال تدوین قانون جامع آب بر اساس سیاست‌های غلط گذشته است

عیرضا ورناصری نماینده مرد مسجد سلیمان در مجلس گفت: با وجود عدم اقدام مناسب در کشور در زمینه آمایش سرزمینی وزارت نیرو چگونه به دنبال تدوین قانون جامع آب آن هم بر اساس سیاست‌های غلط ۴۰ سال گذشته است.

به گزارش «نماینده» علیرضا ورناصری قندعلی در نشست علنی صبح امروز (یکشنبه،۱۰ اسفندماه) مجلس شورای در تذکر شفاهی خود خطاب به وزیر آموزش و پرورش گفت: استان خوزستان خصوصا حوزه انتخابیه بنده به علت سوء مدیریت دارای مشکلات زیادی بوده و از بی‌عدالتی شدید رنج می‌برد.

نماینده مردم مسجدسلیمان و لالی و هفتگل و اندیکا در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه علت عدم بازسازی ۱۱۴ باب مدرسه و ۴۵۸ کلاس درس آسیب‌دیده به علت سیل و زلزله سال‌های گذشته خوزستان چیست؟ افزود: وجود مدارس چادری و کانکسی و ده‌ها مدرسه به شدت فرسوده و آسیب‌پذیر در استان خوزستان مشکلات زیادی را به همراه داشته است.

وی ادامه داد: علت عدم ارائه مشوق‌های مالی و رفاهی برای فرهنگیان خوزستان و تبعیض در استخدام معلمین پیش‌دبستانی، حق‌التدریسی و نهضت سوادآموزی و همچنین کمبود شدید ۹۰۰ نفری کادر آموزشی و اداری در ۴ شهرستان حوزه انتخابیه اینجانب چیست؟

ورناصری ادامه داد: با وجود عدم اقدام مناسب در کشور در زمینه آمایش سرزمینی وزارت نیرو چگونه به دنبال تدوین قانون جامع آب آن هم بر اساس سیاست‌های غلط ۴۰ سال گذشته است، انتظار داریم به دغدغه‌های نمایندگان استان‌های چهارمحال و بختیاری و خوزستان در عمل توجه شود.

نظر شما