شناسهٔ خبر: 164193 - سرویس مجلس
نسخه قابل چاپ منبع: فارس

فردا؛ نشست کمیته فرهنگی کمیسیون اصل 90 درباره قرارداد ویلموتس

ویلیموتس عضو کمیسیون اصل نود مجلس گفت: در رسیدگی به موضوع قرارداد ویلموتس به این قرارداد محدود نمی‌مانیم و رسیدگی به پرونده فساد در فوتبال در کمیسیون نود مجلس یازدهم ادامه خواهد یافت.

به گزارش «نماینده»،سید نظام الدین موسوی نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی، گفت: پیرو شکایات واصله به کمیسیون اصل نود درباره قرارداد فدراسیون فوتبال کشورمان با ویلموتس مربی سابق تیم ملی فوتبال ایران فردا دوشنبه 3 شهریور 99 این موضوع در کمیته فرهنگی کمیسیون اصل نود مورد رسیدگی قرار خواهد گرفت.

رئیس کمیته فرهنگی کمیسیون اصل نود مجلس اظهار داشت: به همین منظور مسعود سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان با مسؤولان فدراسیون فوتبال برای ارائه توضیح درباره قرارداد ویلموتس در جلسه فردای کمیته فرهنگی کمیسیون اصل نود حاضر خواهند شد.

وی افزود: ما در ماجرای رسیدگی به قرارداد ویلموتس به این یک مورد بسنده نخواهیم کرد و قرارداد ویلموتس درواقع آغازی برای رسیدگی به قراردادهای مشابه قرارداد ویلموتس در فدراسیون فوتبال خواهد بود.

موسوی خاطرنشان کرد: در کمیسیون اصل نود در دوره یازدهم مجلس رسیدگی به پرونده فساد در فوتبال را ادامه خواهد داد و آنچه که در مجلس نهم در ماجرای فساد در فوتبال شروع شد و مورد رسیدگی قرار گرفت در مجلس یازدهم نیز پیگیری خواهد شد.

نظر شما