شناسهٔ خبر: 162830 - سرویس پارلمان شهری
نسخه قابل چاپ منبع: فارس

طرح ترافیک پنج‌شنبه‌ها اجرا نمی‌شود

طرح ترافیک مدیر روابط عمومی معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران گفت: پنج‌شنبه‌ها فقط طرح کاهش کنترل آلودگی هوا ، از ساعت ۸:۳۰ تا ١٣ اجرا می‌شود.

به گزارش «نماینده»،علی عالی درباره اجرای طرح ترافیک در پایتخت اظهارداشت: به رقم انتشار اطلاعیه‌های متعدد در خصوص نحوه  اجرای طرح ترافیک و حتی اطلاع رسانی از طریق سایت  تهران من همچنان شهروندان بسیاری در این خصوص اظهار بی‌اطلاعی می‌کنند از این‌رو بار دیگر اعلام می‌کنیم از روز هفدهم خرداد ٩٩، طرح‌های ترافیکی ( طرح ترافیک و طرح کنترل آلودگی هوا ) در پایتخت از ساعت ۸:۳۰ تا ۱۶ برقرار است. 

به گفته مدیر روابط عمومی معاونت حمل و نقل و ترافیک با توجه به تماس شماری از شهروندان، مجددا تاکید می‌شود؛ یک‌بار خروج از محدوده طرح ترافیک و طرح کنترل آلودگی هوا از ساعت ۱۴:۳۰ رایگان خواهد بود. 

عالی با بیان اینکه در روزهای پنج شنبه نیز صرفاً طرح کنترل آلودگی هوا و از ساعت ۸:۳۰ تا ١٣ اجرا می‌شود، تاکید کرد: تغییر ساعت اجرای محدوده طرح ترافیک و طرح کنترل آلودگی هوا صرف جهت رفاه حال شهروندان و کارمندان صورت گرفته است که ترددشان در محدوده‌های فوق مشمول عوارض نشود. 

وی در پایان اظهار داشت: شهروندان می‌توانند برای دریافت اخبار و اطلاعات بیشتر در خصوص طرح ترافیک به سامانه تهران من به نشانی my.tehran.ir مراجعه، یا با شماره ١٣٧ کد ٥ تماس بگیرند.

نظر شما