شناسهٔ خبر: 158553 - سرویس اقتصاد
نسخه قابل چاپ منبع: نود اقتصادی

کتاب درس‌هایی از هدفمندی یارانه‌ها به روایت محمدرضا فرزین منتشر شد

هدفمندی یارانه ها کتاب "درس‌هایی از هدفمندی یارانه‌ها"، ماحصل ۴۰ ساعت گفتگو با محمدرضا فرزین، اقتصاددان و دبیر سابق ستاد هدفمندی یارانه‌هاست.

به گزارش خبرنگار  «نماینده»، کتاب "درس‌هایی از هدفمندی یارانه‌ها" منتشر شد. این کتاب به روایت محمدرضا فرزین، دبیر ستاد هدفمندی یارانه‌ها در دولت‌های نهم و دهم است و پیرامون ماجراهایی درباره هدفمندی یارانه‌هاست که تاکنون از سوی مقامات دولتی منتشر نشده است.

این کتاب در ۱۰ فصل تدوین شده و به زوایای منتشر نشده اجرای قانون هدفمندی یارانه‌ها در سال‌های ۸۷ تا ۹۲ پرداخته است.

دراین کتاب علاوه بر بررسی تاریخی اجرای هدفمندی یارانه‌ها و اقدامات رخ داده، قبل، حین و بعد از اجرای این قانون در دولت دهم و بیان جزییات برخی از تصمیمات و جلسات شکل گرفته در آن مقطع به اتفاقات و تحلیل‌های رخ داده بعد از پایان دولت دهم و دولت بعدی نیز پرداخت شده و راهکارهایی در این زمینه با توجه به تجربه اجرای این قانون در سال ۸۹ مطرح شده است.

کتاب مذکور در ۱۵۰ صفحه تدوین و توسط انتشارات نورعلم منتشر شده است. کتاب درس‌هایی از هدفمندی یارانه‌ها با تدوین و تحقیق مهدی و میثم مهرپور به رشته تحریر آمده است.

برای تهیه این کتاب می‌توانید به آدرس انتشارات نور علم واقع در تهران- خیابان انقلاب- خیابان منیری جاوید (اردیبهشت) پلاک ۱۴ و یا فروشگاه دانشکده اقتصاد دانشگاه تهران و یا با شماره تلفن‌های ۶۶۴۰۵۸۸۰ و  ۰۹۱۲۳۳۳۴۲۲۹ تماس حاصل فرمایید.

نظر شما