شناسهٔ خبر: 158538 - سرویس سیاست
نسخه قابل چاپ منبع: مهر

رسولی: باید دکان «وکیل‌الدوله»‌ها را در مجلس تعطیل کنیم

رسولی مدیر سایت و ماهنامه نماینده با بیان اینکه باید دکان وکیل‌الدوله‌ها را تعطیل کنیم تا نفع دولت به مردم برسد، گفت: مجلس باید به رأس امو بازگردد.

امیرابراهیم رسولی مدیر سایت و ماهنامه «نماینده» پس از ثبت‌نام در یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در ستاد انتخابات کشور، در جمع خبرنگاران گفت: امروز ناکارآمدی مجلس نمایان شده و چاره ای جز تحول نیست. تحول یک شعار نیست بلکه باید در عمل تحقق یابد و راه آن ورود نیروی با انگیزه و متخصص به مجلس است. 

این فعال رسانه‌ای که مدیر مسئول سایت و ماهنامه نماینده است، افزود: اولین اقدام برای زنده کردن وظیفه نظارتی مجلس حذف پدیده وکیل‌الدولگی است. وقتی از این پدیده حرف می‌زنیم منظورمان آسیبی است که امروز مجلس را بیمار کرده و باید آن را برطرف کرد و من مطئمنم در مجلس آینده، خانه ملت را به ملت پس دهیم تا وکیل مردم باشیم.

رسولی تاکیدکرد: دکان وکیل الدوله‌ها را تعطیل می‌کنیم تا نفع دولت به مردم برسد، لذا امروز باید طوری در انتخابات شرکت کنیم تا فردا به رای خود ببالیم نه اینکه دائم بنالیم.

وی در پایان گفت: علوم سیاسی خوانده‌ام اما به واسطه ی تجربه ۱۲ساله حضورم دربدنه مجلس و تجربه اندوزی، می‌دانم چنانچه وارد مجلس شوم چگونه با یک کار جمعی این وضع فشل را سامان داده و لبخند رضایت را بر لبان قشر متوسط و ضعیف که امروز در اکثریت هستند، برگردانیم.

مدیر ماهنامه نماینده گفت: به عنوان یک جوان تمام تلاشم را خواهم کرد تا اصلاحی که آیت‌الله رییسی در قوه قضاییه شروع کرد را در قوه مقننه دنبال کنیم تا مجلس به راس امور بازگردد.

امیرابراهیم رسولی متولد ۵۹ و زاده تهران است.درمجلس هشتم و نهم مشاور و رئیس دفتر غلامعلی حدادعادل بوده و با بسیاری از نمایندگان از نزدیک کار کرده است. وی درمجلس دهم نیز مسئولیت پارلمانی داشته و درعین حال به واسطه مدیرمسئولی سایت نماینده نسبت به  جزییات امور داخلی مجلس از صحن تا کمیسیون‌ها اشراف کامل دارد.

نظر شما