شناسهٔ خبر: 157914 - سرویس مجلس
نسخه قابل چاپ منبع: مهر

دولت به‌ دنبال دو قطبی‌های کاذب است/جریان سازش آدرس اشتباه می‌دهد

علیرضا بیگی عضو شورای مرکزی فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس گفت: دولت به جای اینکه برای حل مشکلات اقتصادی مردم چاره‌اندیشی کند، به دنبال طرح دوقطبی‌های کاذب فرهنگی است که اثری در زندگی مردم ندارد.

به گزارش «نماینده»، احمدعلیرضا بیگی ، با بیان اینکه خط سازش با شکست برجام، شکست خورد گفت: خط سازش به دنبال دستاویزی برای احیای مجدد جریان و شخصیت های خود است.

وی تاکید کرد: جریان سازش تلاش دارد تا موضوعات تمدنی و فرهنگی را مبنای دو قطبی سازی های جدید در انتخابات  قرار دهد که یکی از نمونه های آن حضور زنان در ورزشگاه ها است.

نماینده مردم تبریز در مجلس افزود: جریان سازش به مردم آدرس اشتباه می دهد در شرایطی که بی تدبیری های  اقتصادی برای مردم مشکلات زیادی را ایجاد کرده است دولت به جای اینکه برای حل مشکلات اقتصادی مردم چاره‌اندیشی کند،  به دنبال طرح دوقطبی های کاذب فرهنگی است که در واقع اثری در زندگی اکثریت مردم ندارد.

احمدعلیرضا بیگی با بیان اینکه میزان موفقیت جریان سازش در این دو قطبی سازی ها  بستگی به حرکت طیف مقابل دارد، تصریح کرد: اصولگرایان باید بتوانند منفعت واقعی مردم را برای آن ها تعریف کرده و عملکرد خود را به عنوان نمونه های توجه به دغدغه های مردم نمایش دهند.

وی گفت: مردم باید شعارها و وعده‌های اصولگرایان را باور کنند و صرف اینکه شعارهایی ارائه شود و آثاری از عملکرد آنها در سالهای گذشته وجود نداشته باشد نمی تواند اعتماد مردم را جلب کند.

برچسب‌ها:

نظر شما