شناسهٔ خبر: 145843 - سرویس بین‌الملل
نسخه قابل چاپ منبع: مهر

وزیر جنگ رژیم صهیونیستی بار دیگر ایران را تهدید کرد

لیبرمن.jpg وزیر جنگ رژیم صهیونیستی که در روزهای اخیر به طور مرتب اقدام به تهدید ایران کرده، بار دیگر اظهارات ضد ایرانی خود را تکرار کرد.

به گزارش «نماینده»، «آویگدور لیبرمن» ضمن اشاره به تحولات  سوریه  گفت: «آنهایی که اسرائیل را تهدید می‌کنند باید بدانند که باید بهای آن را بپردازند».

پس از حمله رژیم صهیونیستی به فرودگاه T۴ سوریه، مقامات تل آویو به دلیل ترس از اقدام تلافی جویانه جریان مقاومت، به طور مرتب ایران را تهدید کرده اند.

لیبرمن در ادامه مدعی شد: ایران در حال ایجاد ساختارهای تسلیحاتی در سوریه است که فقط علیه ما استفاده می‌شوند. ما اجازه نمی‌دهیم که سوریه به یک پایگاه نظامی برای ایرانی‌ها تبدیل شود. ما اینجا  کشوری ایجاد کرده‌ایم و به ویژه نیروهای دفاعی اسرائیل از چنین تهدیدهایی جلوگیری می‌کنند.

 وی در ادامه گفت: «اسرائیل محدودیتی در زمینه انتخاب ندارد و در شرایط کنونی هم ما انتخاب دیگری نداریم. امیدوارم که به زودی جنگی رخ ندهد و ماموریت اصلی ما این است که از این جنگ جلوگیری کنیم».

در خصوص تهدیدهای هر روزه مقامات صهیونیستی، روز گذشته نیز «بنیامین نتانیاهو» نخست وزیر رژیم صهیونیستی، مدعی  شده بود که ارتش اسرائیل آماده تر از هر زمان دیگری است.

نظر شما