شناسهٔ خبر: 144547 - سرویس سیاست
نسخه قابل چاپ منبع: مهر

حکم جدید رئیس سابق سازمان میراث فرهنگی و گردشگری

احمدی پور43 رئیس سازمان اداری و استخدامی کشور در حکمی «زهرا احمدی­ پور» را به سمت رئیس مرکز آموزش مدیریت دولتی منصوب کرد.

به گزارش «نماینده»، جمشید انصاری معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان اداری و استخدامی کشور در حکمی «زهرا احمدی­ پور» را به سمت رئیس مرکز آموزش مدیریت دولتی منصوب کرد.

متن این حکم به شرح زیر است:

سرکار خانم زهرا احمدی­ پور

با سلام

نظر به تعهد، توانایی، تجارب مدیریتی و سوابق علمی سرکار عالی، در اجرای ماده(۹) اساسنامه مرکز و به موجب این حکم به عنوان «رئیس مرکز آموزش مدیریت دولتی»  منصوب می­شوید.

انتظار دارد با همفکری و همکاری اساتید و صاحب­نظران مراکز آموزشی و پژوهشی و بهره­گیری از ظرفیت مدیران و کارشناسان آن مرکز زمینه تحقق اهداف و ماموریت­های مرکز را بیش از پیش فراهم نمایید.

گسترش همکاری­های علمی و پژوهشی با مراکز آموزشی و پژوهشی کشور برای تحقق برنامه­های مرکز و سازمان اداری و استخدامی کشور، توسعه و تعمیق آموزش­های مهارتی مدیران و کارکنان دولت و تربیت مدیران آینده نظام اداری از اولویت­های اصلی آن مرکز در دوره جدید فعالیت خواهد بود.

امید است با بهره­گیری از رهنمودها و سیاست­های کلی نظام اداری ابلاغی مقام معظم رهبری و اتکال به خداوند سبحان و رعایت اصول قانون­مداری، اعتدال­گرایی و منشور اخلاقی دولت تدبیر و امید در انجام وظایف محوله موفق باشید.»

شایان ذکر است زهرا احمدی­پور دانش آموخته جغرافیای سیاسی در مقطع دکترا و عضو هیأت علمی دانشگاه تربیت مدرس است.

وی پیش از این در سمت ­هایی چون مدیرکلی دفتر تقسیمات کشوری وزارت کشور، معاونت ورزش بانوان سازمان تربیت بدنی و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری مشغول به فعالیت بوده است.

نظر شما