شناسهٔ خبر: 141888 - سرویس سایر حوزه‌ها
نسخه قابل چاپ منبع: فارس

تخریب و سرقت اموال پایگاه بسیج شورای شهر تهران

در ایامی که بسیجیان شهرداری درحال خادمی به زوار اباعبدالله در مراسم پیاده روی اربعین و کمک به زلزله زدگان کرمانشاه بودند، برخی عوامل معلوم الحال و باسابقه در فتنه، اقدام به شکستن درب پایگاه بسیج شورای شهر تهران و تخریب اموال و سرقت اطلاعات و پرونده‌های بسیج کردند.

به گزارش «نماینده»، چند روز پیش زمین کرمانشاه لرزید و همزمان با آن قلب کل ایران، لرزه ای شدیدتر به خود دید. بسیجیان شهرداری تهران، هنوز از خدمت رسانی یک ماهه در موکب علی بن موسی الرضا فارغ نشده بودند که اینبار خدمت و تکلیف را در سر پل ذهاب و قصر شیرین و کرمانشاه جستجو کردند. ۳۰۰ نیروی کارآزموده و با اخلاص بسیجی شهرداری در چند روستا به دور از دوربین ها و شوآف های معمول، شریک غم مردم مقاوم کرمانشاه شدند و در حد توان از آلام آنان کاستند.

اما متاسفانه در ایامی که بسیجیان شهرداری درحال خادمی به زوار اباعبدالله در مراسم پیاده روی اربعین و کمک به زلزله زدگان کرمانشاه بودند، برخی عوامل معلوم الحال و باسابقه در فتنه، اقدام به شکستن درب پایگاه بسیج شورای شهر تهران و تخریب اموال و سرقت اطلاعات و پرونده‌های بسیج کردند.

البته سابقه فتنه گران در تخریب اموال عمومی و حمله به پایگاه و حوزه و ناحیه بسیج، سیاه تر از آن است که بتوان آن را وصف کرد لیکن باید تاسف خورد به حال کسانی که نه انسانیت می فهمند و نه قانون را می شناسند.

کلام اباعبدالله علیه السلام به آنان زیبنده است که إن لَم یَکُن لَکُم دینٌ و کُنتُم لاتَخافونَ المَعادَ فَکونوا اَحراراً فِی دُنیاکُم؛ اگر دین ندارید و از قیامت نمی ترسید، لااقل در دنیای خود آزاده باشید.

برچسب‌ها:

نظر شما