شناسهٔ خبر: 135183 - سرویس سیاست
نسخه قابل چاپ منبع: هفته نامه نماینده

درِگوشی؛

احتمال حضور احمدی نژاد و مشایی در ستاد انتخابات وزارت کشور

خبر ویژه

هفته نامه «نماینده» - شنیده شده «محمود احمدی‌نژاد» و «اسفندیار رحیم‌مشایی»، «حمیدرضا بقایی» را در زمان ثبت‌نام در انتخابات ریاست‌جمهوری همراهی می‌کنند.

قرار است سناریوی سال ۹۲ تکرار شود و احمدی‌نژاد در حمایت از کاندیداتوری بقایی در جمع خبرنگاران مستقر در ستاد انتخابات وزارت کشور سخنرانی کند؛ گفته می‌شود مشایی نیز کنار آنها خواهد بود.

«مرتضی تمدن» و «ثمره هاشمی» هم از نیروهایی خواهند بود که بقایی را همراهی خواهند کرد.

شنیده‌ها حاکی است یکی از نمایندگان سابق مجلس جهت فعالیت احمدی‌نژاد در عرصه انتخابات سال ۹۶ رایزنی‌هایی را با برخی از چهره‌های سیاسی انجام داده است و در این راستا سفری هم به قم داشت و از علما و فعالان سیاسی درخواست کرد از نقش‌آفرینی احمدی‌نژاد در عرصه انتخابات حمایت کنند که این درخواست با واکنش علما مواجه شد.

این نماینده سابق مجلس و برخی دیگر از عناصر حلقه انحرافی ناامید نشده‌اند و طلاب، دانشجویان، خانواده‌های شهدا و تیم‌های مختلفی را مأمور کردند تا نامه‌نگاری‌هایی را به برخی از شخصیت‌ها انجام دهند؛ این رایزنی‌ها سال گذشته انجام شد و با استقبال کنشگران سیاسی و شخصیت‌های صاحب نام روبه‌رو نشد. پس از اینکه این تلاش‌ها منجر به نتیجه نشد، حلقه انحرافی دولت دهم برای انتخابات دورخیز برداشت و احمدی‌نژاد هم حمایت خود را رسماً از بقایی اعلام کرد.

نظر شما