شناسهٔ خبر: 91618 - سرویس سیاست
نسخه قابل چاپ

حجت الاسلام علوی:

دولت یازدهم اهل شعار دادن و شلوغ بازی نیست

علوی وزیر اطلاعات با بیان اینکه دولت یازدهم اهل شعار دادن و شلوغ بازی نیست، گفت: این دولت آمده است که با حل مشکلات در مردم امید ایجاد کند آن هم در شرایطی که صادرات نفت پایین آمده و اقتصاد ما زیر فشار است.

به گزارش نماینده به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دولت، حجت الاسلام سید محمود علوی در جمع مردم میان شهر فسا، گفت: وجود رهبری برای جامعه برکت است و هر زمان که جامعه ما در معرض آسیب قرار گیرد، رهبر معظم انقلاب با تدبیر این مشکلات را برطرف می کنند.

وی با اشاره به اینکه گاهی دشمن با زبان دین وارد می شود تا به اعتقادات و ارزش های جامعه ضربه بزند، افزود: باید همه هوشیار باشیم تا در دام دشمنان گرفتار نشویم.

وزیر اطلاعات با بیان اینکه دولت یازدهم اهل شعار دادن و شلوغ بازی نیست، گفت: این دولت آمده است که با حل مشکلات در مردم امید ایجاد کند آن هم در شرایطی که صادرات نفت پایین آمده و اقتصاد ما زیر فشار است.

حجت الاسلام علوی اضافه کرد: در دولت یازدهم همه جریان‌های سیاسی ازجمله اصولگرا، اصلاح طلب و مستقل در کنار هم فعالیت می‌کنند.

وی با اشاره به این که وزارت اطلاعات پشتیبان مردم است، گفت: مردم باید زیر چتر رهبری و ولایت احساس امنیت و آرامش کنند. دشمنان ما باید ترس و وحشت داشته باشند؛ آن هایی که بمب به خود می بندند و عملیات انتحاری انجام می دهند، ما با آن ها به شدت برخورد می کنیم.

وزیر اطلاعات اظهار داشت: فضا باید برای مردم به گونه ای باشد که هر فردی حرف خودش را بزند و در عین حال با هم برادر، برابر، هم دل و هم زبان باشند، اما اگر هم حرفی درست نباشد باید با دلیل و منطق پاسخ آن داده شود.

حجت الاسلام علوی افزود: رهبر معظم انقلاب، رهبر همه گرایش‌ها و همه مردم است و همه باید زیر سایه رهبری از برکات آن بهره‌مند شوند.

وی در بخش دیگری از سخنانش گفت: کار را باید کارآفرینان که همان مردم هستند، ایجاد کنند و دولت هم باید کمک و برنامه‌ریزی در این رابطه داشته باشد تا برای جوانان شغل ایجاد شود و هم اکنون دولت این کار را انجام می دهد.

وزیر اطلاعات گفت: باید فضا آزاد باشد تا دانشجو بتواند هر سوالی را بپرسد و استادان جواب آنها را بدهند و هیچ فردی نترسد، فضا باید آرام باشد و مردم و کارآفرینان کارآفرینی کنند.

حجت الاسلام علوی گفت: اگر به مردم بها و شخصیت بدهیم مردم خودشان امنیت را برقرار می کنند.

وی افزود: امروز وزارت اطلاعات با کمک نیروهای سپاه، بسیج، ارتش و نیروی انتظامی و مرزبانان، امنیت کامل کشور را برقرار کرده و این درحالی است که دور تا دور کشور آتش و خون است، اما مردم ما در امنیت و آرامش به سر می برند.

حجت الاسلام علوی تصریح کرد: البته افرادی بودند که قصد خراب کاری داشتند ولی با هوشیاری سربازان گمنام امام زمان (عج) ناکام مانده‌اند.

نظر شما