شناسهٔ خبر: 176223 - سرویس پارلمان شهری
نسخه قابل چاپ منبع: ایسنا

اعلام تصمیمات جدید درباره عوارض ساختمانی سال ۱۴۰۰در جلسه آتی شورا

نادعلی سخنگوی شورای شهر از تصمیمات جدید در خصوص طرح اعطای مهلت زمان پرداخت فرم‌های اعلام عوارض ساختمانی سال ۱۴۰۰ در جلسه آتی شورا خبر داد.

به گزارش«نماینده»، علیرضا نادعلی با اشاره به برگزاری جلسه هم اندیشی امروز شورا از حضور مهدی چمران رئیس شورا به صورت آنلاین در این جلسه خبر داد و افزود: در این جلسه موضوع طرح اعطای مهلت پرداخت فرم های اعلام عوارض ساختمانی در پایان سال ۱۴۰۰ مورد بررسی اکثریت اعضای شورا و دوتن از معاونین شهردار قرار گرفت که تصمیمات جدید در جلسه آتی شورا ارائه خواهد شد.

وی در ادامه گفت: همچنین دو عضو ناظر در کمیته سفر های خارجی مدیریت شهری  در این جلسه با رای گیری استمزاجی اعضای شورا مشخص و در جلسه  آتی صحن علنی معرفی خواهند شد.

سخنگوی شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به اینکه در این جلسه درباره افزایش حقوق کارکنان رسمی و قرادادی شهرداری در سال ۱۴۰۱ صحبت شد، ادامه داد: برای اعضای شورای اسلامی شهر تهران موضوع معیشت کارکنان شهرداری بسیار مهم و قابل پیگیری است.

وی در خصوص جلسات هم اندیشی و چرایی برگزاری این جلسات نیز گفت: برای اینکه مدیریت شهری به یک درک متقابل از طرح ها و لوایح ارسالی برسند به مشورت و بررسی بیشتر نیاز است تا در هنگام بررسی طرح ها و لوایح ،سریعتر تصمیم گیری شود.

بنا براعلام پایگاه اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر تهران، سخنگوی شورا در پایان در خصوص حضور مهدی چمران رئیس شورا در جلسات بیان داشت: در جلسه امروز رئیس شورا به صورت زنده و فعال جلسه را رصد و نظرات کارشناسی خود را هم اعلام می‌کردند و امیدواریم در جلسات بعدی از وجود ایشان در صحن شورا بهرمند شویم.

نظر شما