شناسهٔ خبر: 174064 - سرویس سیاست
نسخه قابل چاپ منبع: آنا

حضور رئیس‌جمهور میان مردم مردم موجب اتخاذ تصمیمات واقعی می‌شود

غضنفرابادی43 رئیس کمیسیون قضائی و حقوقی مجلس شورای اسلامی گفت: در دوره‌های گذشته دیدم که مدیریت پشت‌میزی برای کشور راهگشا نیست و با گزارش‌های دریافتی نمی‌شود کشور را اداره کرد.

به گزارش «نماینده» موسی غضنفرآبادی با بیان اینکه برخی به دنبال بی‌فایده نشان‌ دادن حضور مسئولان در میان مردم هستند، اظهار کرد: حضور شخص رئیس‌جمهور و وزرا در میان مردم باعث می‌شود که تصمیمات گرفته‌ شده مبتنی بر واقعیات موجود کشور باشد و سفرهای استانی در همین راستا انجام می‌شود.

وی ادامه داد: در دوره‌های گذشته دیدم که مدیریت پشت‌ میزی برای کشور راهگشا نیست و با گزارش‌های دریافتی نمی‌شود کشور را اداره کرد.رئیس کمیسیون قضائی و حقوقی مجلس شورای اسلامی افزود: ارتباط مستقیم و شنیدن حرف‌های مردم در سفرهای استانی در اتخاذ تصمیمات درست کمک می‌کند و این سفرها برای جامعه امیدبخش است.

غضنفرآبادی با تأکید بر اینکه معتقدم دولت سیزدهم تصمیمات راهگشایی برای حل مشکلات اقتصادی از قبیل اشتغال، مسکن و تورم خواهد گرفت، گفت: ساز و کار عملیاتی شدن مصوبات سفرهای استانی باید فراهم شود و سفرهای استانی یک دستاورد ارزشمند برای دولت سیزدهم است.

این نماینده مجلس شورای اسلامی در ادامه اظهار کرد: باید مصوبات سفرهای استانی تا تحقق کامل پیگیری ‌شوند و اطلاع‌رسانی از وضعیت این مصوبات به جامعه، موجب افزایش اعتماد بین دولت و مردم می‌شود.

نظر شما