شناسهٔ خبر: 171855 - سرویس فرهنگ
نسخه قابل چاپ منبع: تسنیم

آخرین وضعیت بررسی رتبه بندی معلمان در کمیسیون آموزش مجلس

رتبه بندی معلمان رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس آخرین وضعیت بررسی لایحه رتبه بندی معلمان در این کمیسیون را تشریح کرد.

به گزارش «نماینده» علیرضا منادی سفیدان رئیس کمیسیون آموزش تحقیقات و فناوری مجلس شورای اسلامی با اشاره به آخرین وضعیت بررسی لایحه رتبه‌بندی معلمان در این کمیسیون گفت، در کمیسیون این لایحه جمع‌بندی و تصویب شده است.

وی با بیان اینکه پس از تصویب این لایحه در کمیسیون هیئت رئیسه اعلام کرد که با تغییراتی که کمیسیون در این لایحه اعمال کرده است بارمالی آن افزایش پیدا کرده است، ادامه داد: سازمان برنامه و بودجه نیز نامه‌ای به مجلس واصل داشته و اعلام کرده که بار مالی این لایحه را نمی پذیرد.

نماینده تبریز در مجلس با تاکید بر اینکه نمایندگان برخی از موادی که در قالب لایحه رتبه بندی به مجلس اعلام شده بود را قبول نداشتند، عنوان کرد: به همین دلیل در کمیسیون تغییراتی را بر روی این لایحه انجام دادسم که باعث افزایش بار مالی آن شده است.

رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات و فناوری مجلس اظهار داشت: طبق جلساتی که با کمیسیونهای مرتبط با این لایحه داشتیم احتمالاً کمیسیون ویژه تشکیل دهیم تا بتوانیم مشکلات ایجاد شده را برطرف کنیم.

نظر شما