شناسهٔ خبر: 161657 - سرویس مجلس
نسخه قابل چاپ منبع: فارس

پیگیری‌ها برای رسیدگی به تغییر مصوبه کمیسیون تلفیق باز هم بی جواب ماند

حاجی دلیگانی نماینده مردم شاهین شهر در مجلس گفت: به رغم همه پیگیری‌ها، وعده و وعیدهای هیات رئیسه باز هم درخواست برای رسیدگی به تغییر مصوبه کمیسیون تلفیق در لایحه بودجه سال ۹۹ بی جواب ماند.

به گزارش «نماینده»، حسینعلی حاجی دلیگانی نماینده مردم شاهین شهر در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، گفت: به رغم همه پیگیری‌ها و درخواست‌ها برای تشکیل کمیته حقیقت یاب به منظور رسیدگی به تغییر مصوبه کمیسیون تلفیق در لایحه بودجه سال ۹۹ به هنگام ارسال به شورای نگهبان هیأت رئیسه جوابی در باره این موضوع نداد.

وی افزود: از حدود ۱۰ روز قبل در نامه‌ای خطاب به رئیس مجلس درخواست کرده بودم به خاطر تغییری که در مصوبه کمیسیون تلفیق در مورد لایحه بودجه سال ۹۹ به هنگام ارسال به شورای نگهبان ایجاد شده، کمیته‌ای حقیقت یاب را تشکیل دهد تا موضوع روشن شود که این تغییر توسط چه کسی انجام شده است.

نماینده مردم شاهین شهر در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: از آن زمان تاکنون پیگیری‌های زیادی را برای این موضوع داشته‌ام اما هیچ نتیجه‌ای در بر نداشته و حتی یک بار به جای دادن جواب، نامه خودم را به من تحویل دادند.

حاجی دلیگانی خاطرنشان کرد: امروز صبح هم که پیگیر این موضوع شدم به من وعده ظهر را دادند و در پایان جلسه هم که به هیأت رئیسه مراجعه کردم پاسخی به من نداند.

وی افزود: اینها همه در حالی است که از عمر مجلس دهم یک روز باقی مانده و فردا کار مجلس دهم به پایان می‌رسد.

نماینده مردم شاهین شهر در مجلس شورای اسلامی در پایان گفت: در بند (هـ) تبصره ۲۱ لایحه بودجه سال ۹۹ عبارت غیرمستمر به هنگام ارسال مصوبه کمیسیون تلفیق به شورای نگهبان حذف شده که این بدون نظر اعضای کمیسیون بوده و از سوی دیگر حذف این عبارت ابهامات زیادی را در پرداخت حقوق‌ها ایجاد می‌کند و زمینه ساز پرداخت حقوق‌های نجومی خواهد بود.  

نظر شما