شناسهٔ خبر: 166458 - سرویس مجلس
نسخه قابل چاپ منبع: تسنیم

بررسی آخرین وضعیت بورس در فراکسیون انقلاب

مجتبی یوسفی سخنگوی فراکسیون جبهه نیروهای انقلاب از بررسی آخرین وضعیت بورس در جلسه فردای این فراکسیون خبر داد.

به گزارش «نماینده»، مجتبی یوسفی سخنگوی فراکسیون جبهه نیروهای انقلاب اسلامی، با اشاره به جلسه اخیر هیئت رئیسه فراکسیون متبوعش، اظهار داشت: در این نشست با حضور تمامی اعضای هیئت رئیسه، اولویت هایی که باید در دستورکار فراکسیون جبهه نیروهای انقلاب قرار بگیرد مشخص شد.

وی با بیان اینکه حل مسائل اقتصادی و معیشتی از اولویت‌های فراکسیون جبهه نیروهای انقلاب است، افزود: برهمین اساس در این جلسه مقرر شد فردا (سه‌شنبه ۲۷ آبان) در جلسه مجمع عمومی فراکسیون که در محل صحن مجلس برگزار می‌شود آخرین وضعیت بازار سرمایه با حضور کارشناسان این حوزه و برخی از مسئولان سازمان بورس بررسی کنیم.

سخنگوی فراکسیون جبهه نیروهای انقلاب بیان داشت: به دلیل سوء مدیریت‌ها و سیاست‌های غلط وزارت اقتصاد، نوساناتی در بازار سرمایه ایجادشد  و به تبع آن شاخص بورس ریزش داشت که بر اثر آن بخشی از سرمایه های مردم از بین رفت. در نشست مجمع عمومی فراکسیون این مسائل را بررسی و و در صورت نیاز به اصلاح در قوانین در جهت بهبود اوضاع اقدام خواهیم کرد.

یوسفی تصریح کرد: در جلسات بعدی مجمع عمومی فراکسیون جبهه نیروهای انقلاب سایر مسائل اقتصادی و معیشتی جامعه را بررسی و با استفاده از ظرفیت‌های مجلس در جهت رفع آنها گام خواهیم برداشت.

نظر شما