شناسهٔ خبر: 158305 - سرویس مجلس
نسخه قابل چاپ منبع: تسنیم

نقوی: مردم دست فرصت‌طلبان انتخاباتی را خوانده‌اند/ به بهانه بنزین مخالف دولت شده‌اند

نقوی حسینی/21 نماینده مردم ورامین در مجلس شورای اسلامی، گفت: کسانی که خود را حامی دولت می‌دانستند امروز برای فرصت‌طلبی سیاسی و انتخاباتی خود، ژست مخالفت با دولت را گرفته‌اند.

به گزارش «نماینده» سید حسین نقوی نماینده مردم ورامین در مجلس شورای اسلامی  با اشاره به اینکه باید صف مردم از آشوبگران جدا کرد، گفت: متأسفانه برخی در حال تحریک مردم هستند و تصور می‌کنند که با تحریک مردم علیه دولت می‌توانند به اهداف سیاسی خود برسند.

وی بابیان اینکه، برخی اصلاح‌طلبان که پیش‌تر خود را حامی دولت می‌دانستند امروز به مخالفان دولت تبدیل‌شده و خواستار کنار رفتن دولت هستند، گفت: امروز نیروهای انقلابی هستند که خواهان استمرار حضور دولت هستند و اصلاح‌طلبانی که خود را حامی دولت می‌دانستند به مخالفان دولت تبدیل‌شده‌اند.

نقوی گفت: کسانی که خود را حامی دولت می‌دانستند امروز برای فرصت‌طلبی سیاسی و انتخاباتی خود، ژست مخالفت با دولت را گرفته‌اند تا خود را مردمی جلوه دهند درحالی‌که مردم این فرصت‌طلبان را به خوبی می‌شناسند. اینها که می‌گفتند دولت باید اختیارات بیشتری برای مدیریت کشور داشته باشد حالا منتقد شده‌اند که چرا دولت چنین اختیاری برای مدیریت مصرف سوخت داشته‌اند که این تناقض برای مردم روشن شده است.

نماینده مردم ورامین همچنین گفت که معترضین با جدا کردن صف خود از آشوبگران، بار دیگر ثابت کردند که در حمایت از انقلاب اسلامی هوشیار و بصیر هستند.

نظر شما