شناسهٔ خبر: 94514 - سرویس مجلس
نسخه قابل چاپ

نمایندگان مجلس فردا به دیدار رهبر انقلاب می روند

عضو هیئت‌رئیسه مجلس از دیدار رئیس و نمایندگان مجلس با رهبر معظم انقلاب اسلامی خبر داد و گفت: این دیدار فردا صبح و پس از پایان جلسه علنی بهارستان انجام می‌شود.

به گزارش نماینده، ضرغام صادقی عضو هیئت‌رئیسه مجلس شورای اسلامی از دیدار رئیس و نمایندگان مجلس با رهبر معظم انقلاب اسلامی خبر داد و گفت: این دیدار فردا، چهارشنبه ۶ خرداد ۹۴ انجام می‌شود.
وی افزود: با توجه به اینکه اعضای جدید هیئت‌رئیسه مجلس شورای اسلامی در سال آخر مجلس نهم، امروز با رأی اکثریت نمایندگان مجلس انتخاب شدند، بنابراین فردا رئیس و نمایندگان مردم در خانه ملت به مناسبت هفتم خرداد، سالروز تشکیل مجلس شورای اسلامی به دیدار رهبر معظم انقلاب اسلامی می‌روند.
عضو هیئت‌رئیسه مجلس با اشاره به برنامه کاری صحن علنی مجلس در روز چهارشنبه، ۶ خرداد، خاطر نشان کرد: براساس تصمیم هیئت‌رئیسه مجلس، قرار شده که جلسه علنی خانه ملت فردا پیش از موعد همیشگی و نهایتا تا ساعت ۱۰ صبح برگزار شود و پس از آن نمایندگان به دیدار رهبر معظم انقلاب اسلامی بروند.
به گزارش تسنیم، اعضای جدید هیئت‌رئیسه مجلس در سال پایانی مجلس نهم صبح امروز و با رأی اکثریت نمایندگان مجلس انتخاب شدند که علی لاریجانی برای هشتمین سال پیاپی ریاست خانه ملت را بر عهده گرفت.

نظر شما