شناسهٔ خبر: 93493 - سرویس سیاست
نسخه قابل چاپ

مشاور روحانی برای نمایندگان مجلس خط و نشان کشید

ترکان مشاور رئیس‌جمهور با بیان اینکه دوران استیضاح در مجلس نهم به سر رسیده٬ گفت: تن دادن به مطالبات شخصی نمایندگان مجلس گناه بسیار بزرگی است و وزرا نگران استیضاح نیستند.

به گزارش نماینده به نقل از ایلنا، اکبر ترکان با اشاره به طرح سوال از ربیعی وزیر کار و استیضاح عباس آخوندی وزیر راه و شهرسازی گفت: اولین تعهد وزرای دولت یازدهم به انقلاب اسلامی٬ در پیشگاه الهی است٬ و بعد از آن نسبت به حق و حقوق مردم متعهد هستند.

مشاور رئیس جمهور تاکید کرد: اگر نمایندگان مجلس انتظاراتی دارند که در راستای حفظ حق و حقوق مردم است٬ حتما وزرا نسبت به آن پاسخگو هستند. اگر مطالباتی در همین راستا دارند٬ این مطالبات هم محترم است؛ اما تن دادن به مطالبات شخصی نمایندگان مجلس گناه بسیار بزرگی است؛ ولو بلغ ما بلغ (سکوت یا تقیه حدی دارد.)

ترکان تاکید کرد: آبروی آقای فرجی‌دانا امروز در جامعه بیشتر از زمان قبل از استیضاح است و قطعا اعتبار اجتماعی فرجی دانا پس از استیضاح کم نشد که هیچ٬ قطعا زیاد هم شد.

مشاور رئیس جمهور اظهار کرد: وزرای ما و دولت نگران استیضاح نیستند و همواره به دنبال این بوده‌اند که خداوند از آنها راضی باشد؛ اگر هم استیضاح شوند٬ مهم نیست.

نظر شما