شناسهٔ خبر: 183473 - سرویس مجلس
نسخه قابل چاپ منبع: خانه ملت

مهم‌ترین مولفه‌های اقتدار ملی حضور مردم پای صندوق‌های رأی است

حاجی بابایی نایب رییس مجلس ضمن قدردانی از مشارکت مردم در انتخابات ریاست جمهوری گفت: مهم‌ترین مولفه‌های اقتدار ملی حضور مردم پای صندوق‌های رأی است.

به گزارش «نماینده»، حمیدرضا حاجی بابایی نایب رییس مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی امروز(یکشنبه ۱۰ تیرماه) مجلس شورای اسلامی در نطق پیش از دستور گفت: ملت ایران روز جمعه پای صندوق‌های رأی رفت و با رأی خودش یک بار دیگر بر نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران تأکید کرد.

وی اضافه کرد: چشم جهانیان روز جمعه به صندوق‌های رأی و به حضور گسترده مردم بود؛ یکی از مهم‌ترین مولفه‌های اقتدار ملی حضور مردم پای صندوق‌های رأی است، مؤلفه‌ای که اقتدار ملی را رقم زد و اقتدار ملی باعث امنیت ملی می‌شود و امنیت ملی است که پیش‌شرط اقتصاد پویا، رفع مشکلات مردم و مردم سالاری دینی است؛ به همین دلیل باید صمیمانه از ملت بزرگ ایران تشکر کرد.

نایب رییس مجلس ادامه داد: از عوامل اجرایی و نظارتی و همه کسانی که در این انتخابات زحمت کشیدند و تلاش کردند باید تشکر کرد همچنین از همه کاندیداهای محترمی که شرایط حضور مردم را آماده کرده‌اند باید صمیمانه تشکر کرد.

وی بیان کرد: اما ملت بزرگ ایران آزمون بزرگ دیگری را جمعه آینده خواهند داشت، یک بار دیگر حضور مردم پای صندوق‌های رأی برای اقتدار ملی نقش آفرین خواهد بود؛ از همه ملت بزرگ ایران استدعا داریم با حضور گسترده خود پای صندوق‌های رأی دولت آینده را برای رفع مشکلات و معضلاتی که در اجتماع وجود دارد، ان‌شاءالله کمک بکنند و دولت به زودی بتواند تشکیل بشود و مشکلات امروز جامعه ما را به ویژه مشکلات اساسی و معیشتی را در زمان‌های تعیین شده بتوانند به سرانجام برسانند.

نایب رییس مجلس یادآور شد: امیدواریم که روز جمعه همه ما بتوانیم با حضور گسترده یک بار دیگر بر نظام مقدس جمهوری اسلامی، ارزش‌های نظام و آنچه به خاطرش انقلاب کردیم پافشاری کنیم./

نظر شما