شناسهٔ خبر: 183421 - سرویس مجلس
نسخه قابل چاپ منبع: ایسنا

چراغی: مشارکت حداکثری در انتخابات عزت نظام اسلامی را به همراه دارد

انتخابات نماینده مردم دهلران در مجلس شورای اسلامی گفت: مردم دیگر از دروغ پردازی و گفتمان‌های اشتباه خسته شده و انتظار دارند کاندیداها با آنان صادق باشند.

به گزارش «نماینده»، اسدالله چراغی با تاکید بر ضرورت مشارکت حداکثری مردم در انتخابات ریاست جمهوری، بیان کرد: مشارکت مردم در انتخابات در این برهه از زمان و شرایطی که برای رئیس جمهور شهید رقم خورد بسیار مهم و تاثیرگذار است و می تواند منجر به اقتدار و عزت نظام اسلامی و کشور ایران شود.

وی در ادامه با بیان اینکه راه شهید رئیسی باید ادامه پیدا کند، اظهار کرد: باید به تمام دشمنان بفهمانیم که امثال رجایی ها، بهشتی ها و رئیسی ها در این کشور زیاد است.

وی افزود: صداقت در گفتمان و رفتار نیز می تواند ملاکی برای تشخیص درست از نادرست برای نامزدهای انتخاباتی باشد. مردم دیگر از دروغ پردازی و گفتمان اشتباه خسته شده اند.

نماینده مردم دهلران در مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: انتظاری که از کاندیداها می رود این است که با گفتمان درست و وعده های اجرایی و عملیاتی مردم را برای حضور در پای صندوق رای تشویق کنند. نباید صرفا برای رای آوری به مردم وعده هایی داده شود که قابل تحقق نیست. ان شاءالله بتوانیم دین خود را به مردم ایران ادا کنیم.

چراغی در پایان تاکید کرد: مردم باید بدانند که حضور آنان در پای صندوق رای مهم است و این آنها هستند که تصمیم می گیرند تا چه کسی رئیس جمهور شود.

نظر شما