شناسهٔ خبر: 182697 - سرویس مجلس
نسخه قابل چاپ منبع: روزنامه رسالت

انتخابات پرشور پشتوانه حضور قدرتمند ایران در عرصه بین‌المللی است

عباس مقتدایی نماینده اصفهان عباس مقتدایی،نماینده مردم اصفهان و عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس و در راستای بیانات مقام معظم رهبری و راه اصلاح کشور از مسیر انتخابات به لزوم اتحاد ملت برای جلوگیری از بازی رسانه‌ها و تبلیغات منفی اشاره کرد.

به گزارش «نماینده»، عباس مقتدایی،نماینده مردم اصفهان و عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس و در راستای بیانات مقام معظم رهبری و راه اصلاح کشور از مسیر انتخابات به لزوم اتحاد ملت برای جلوگیری از بازی رسانه‌ها و تبلیغات منفی اشاره کرد و دراین‌باره بیان داشت: برگزاری انتخابات پرشور، مؤلفه‌ای است که هم‌اکنون مورد انتظار خیرخواهان کشور می‌باشد. برگزاری انتخابات پرشور، امنیت آفرین است و این امنیت باب‌های جدیدی را در کشور خواهد گشود تا بتوانیم نواقص موجود کشور را به‌سرعت برطرف کنیم. اکنون موانعی پیش روی ایران اسلامی قرار دارد که اگر امنیت داخلی و تقویت تصمیم‌گیری‌ها به نحو شایسته انجام گردد، مرتفع خواهدشد.


وی افزود: حضور درصحنه انتخابات کمک خواهد کرد تا باقدرت هرچه‌تمام‌تر اهداف کشور را پیش ببریم. بیانات مقام معظم رهبری و تأکیدات ایشان بر حضور و مشارکت گسترده مردم به جهت شناخت عمیق ایشان از صحنه بین‌المللی می‌باشد. ایشان نکات حائز اهمیتی را به مردم متذکر شدند و توصیه کردند تا مردم مراقب باشند و آنچه که خیرشان است، رخ دهد.


مقتدایی تصریح کرد: حضرت آیت‌الله خامنه‌ای اکنون راه اساسی واصلی را برای ملت شریف ایران مشخص کردند و در دیدار با مردم آذربایجان شرقی باری دیگر مسیر درست را تبیین و بر آن تأکید کردند.
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی همچنین خاطرنشان کرد: اگر نمایندگان صادق با مردم، صریح با مسئولان، پرتلاش در مجلس و متعهد به ملت انتخاب شوند، استقلال همه‌جانبه هرچه بیشتر رقم خواهد خورد و حضور مسئولانه در صحنه‌های‌مختلف بین‌المللی نیز افزایش خواهد یافت. از این همگان باید بدانند که حضور پرشور درصحنه انتخابات ضرورت دارد و چنین ویژگی‌هایی است که می‌تواند کشور را با شتاب افزون‌تر جلو ببرد.

نظر شما