شناسهٔ خبر: 182133 - سرویس مجلس
نسخه قابل چاپ منبع: فارس

جلسه غیر علنی مجلس برای بررسی تقاضای استعفای الیاس نادران

صحن مجلس جلسه بررسی تقاضای استعفای الیاس نادران نماینده تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی به صورت غیر علنی در حال برگزاری است.

به گزارش «نماینده»، جلسه بررسی تقاضای استعفای الیاس نادران نماینده تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی به صورت غیر علنی در مجلس شورای اسلامی در حال برگزاری است.

محمدباقر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی در ابتدای جلسه امروز (سه‌شنبه،30آبان) مجلس شورای اسلامی گفت: براساس آیین نامه داخلی مجلس تعدادی از نمایندگان درخواست برگزاری جلسه غیرعلنی داشتند.

رئیس مجلس شورای اسلامی ادامه داد: طبق آیین نامه، آقای نیک بین نماینده متقاضیان برگزاری جلسه غیرعلنی، به مدت 15 دقیقه اظهارنظر می کند و پس از آن برگزاری جلسه به صورت غیرعلنی به رأی گذاشته می شود، اگر رأی آورد، جلسه ادامه می یابد، در غیر این صورت جلسه به صورت علنی برگزار خواهد شد.

وی تصریح کرد: براساس ماده 102 این روند با تقاضای 10 نفر از نمایندگان پیش می رود و پس از سخنان نماینده متقاضی، حداکثر در دو نوبت یک نماینده مخالف حداکثر تا 15 دقیقه صحبت می کند، در صورت تصویب حاضران رسیدگی در جلسه غیرعلنی ادامه می یابد و در غیر این صورت جلسه به صورت علنی در روال عادی برگزار خواهد شد.

نظر شما