شناسهٔ خبر: 182101 - سرویس مجلس
نسخه قابل چاپ منبع: ایسنا

حدادی: مطالبه مردم دنیا محاکمه رژیم صهیونیستی در یک دادگاه عادلانه است

علی حدادی یک عضو کمیسیون امور داخلی کشور و شوراهای مجلس شورای اسلامی گفت: امروز مطالبه مردم آزاده جهان محاکمه رژیم صهیونیستی در یک دادگاه عادلانه است.

به گزارش «نماینده»، علی حدادی با اشاره به سخنرانی رئیس جمهور در اجلاس سران کشورهای عضو سازمان همکاری اسلامی در ریاض در راستای ضرورت توقف جنایات رژیم صهیونیستی علیه مردم غزه، بیان کرد: نقش نظام سلطه یعنی آمریکا در این فاجعه بزرگ انسانی که رژیم غاصب صهیونیستی در غزه به وجود آورده و دست به کشتار جمعی کودکان و زنان زده است، کاملا مشهود است و می توان گفت طراح اصلی این جنایت و مدیریت آن بر عهده آمریکا است.

وی با تاکید بر اینکه شریک اصلی این حملات وحشیانه و تامین تجهیزات کشتار جمعی، آمریکا است، اظهار کرد: امروز جهان و ملت های آزاده انتظار این را دارند که دادگاهی عادلانه تشکیل و رژیم صهیونیستی محاکمه شود. اخیرا معاون پارلمانی رژیم صهیونیستی گفته است که غزه را باید سوزاند که در جواب باید گفت این ها خودشان باید سوزانده شوند.

نماینده مردم طالقان، ساوجبلاغ و نظرآباد در مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: محاکمه رژیم صهیونیستی مطالبه جدی همه مردم جهان است. امروز دیگر فقط مسلمانان فریاد مرگ بر اسرائیل سر نمی دهند. اگر در گذشته وحشی‌گری‌های رژیم صهیونیستی با تلاش امپراطور رسانه ای غرب سانسور می‌شد، امروز تمام دنیا این وحشی گری ها را به عینه دیده و از مردم مظلوم فلسطین حمایت همه جانبه دارند.

این عضو کمیسیون امور داخلی تاکید کرد: انتظار از کشورهای اسلامی بیش از این است. کشورهای اسلامی نباید صرفا شعار دهند بلکه باید عملا وارد صحنه شده و رژیم غاصب صهیونیستی را تحریم کامل کنند و با قطع روابط خود با این رژیم عملا حمایت خود را از مردم فلسطین نشان دهند، باید خط لوله های نفت را به روی این رژیم بسته و تمام خدمات کشورهای اسلامی به این رژیم منحوس قطع شود.

حدادی گفت: ما مطمئن هستیم که پیروزی برای محور مقاومت است. کشورهای اسلامی اگر وظیفه انسانی و دینی خود را انجام ندهند، قطعا تاریخ یک علامت سوالی را بر روی کشورهای اسلامی خواهد گذاشت.

نظر شما