شناسهٔ خبر: 181980 - سرویس جامعه
نسخه قابل چاپ منبع: تسنیم

جزئیات خدمات‌رسانی اتوبوسرانی تهران در مراسم ۱۳ آبان

راهپیمایی 13 آبان در تهران مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران از خدمات‌رسانی ویژه ناوگان اتوبوسرانی تهران به مناسبت ۱۳ آبان، روز استکبارستیزی و فعالیت‌های ضد صهیونیستی خبر داد.

به گزارش «نماینده»،‌ مهدی علیزاده با اشاره به خدمات شرکت واحد اتوبوسرانی به مناسبت روز 13 آبان اظهار کرد: مراسم ١٣ آبان امسال با توجه به کشتار مردم غزه توسط رژیم صهیونیستی از اهمیت بیشتری در مقایسه با سال‌های گذشته برخوردار است؛ حمایت گسترده دولت آمریکا از کشتار مردم فلسطین در غزه دلیل دیگری بر اهمیت این روز نسبت به سال‌های گذشته است.

مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی افزود: همکاران بنده در شرکت واحد پیش‌بینی‌های لازم برای حضور گسترده مردم در مراسم امسال را انجام داده‌اند و با قدرت تمام افتخار خدمات‌رسانی به مردم شریف تهران را در این مراسم خواهند داشت.

وی در ادامه با بیان جزئیات خدمات‌رسانی این شرکت در مراسم روز 13 آبان گفت: ناوگان این شرکت برای رفاه حال شرکت‌کنندگان در مراسم روز دانش‌آموز که روز شنبه در خیابان طالقانی (مقابل لانه جاسوسی سابق) برگزار می‌شود، با تخصیص ناوگان ویژه نسبت به ارائه خدمات حمل و نقلی اقدام می‌کند.

علیزاده ادامه داد: میدان امام حسین(ع) ـ میدان انقلاب اسلامی ـ میدان خراسان ـ پایانه شهید محلاتی ـ میدان سپاه ـ میدان راه آهن و میدان آزادی نقاطی هستند که ناوگان اتوبوسرانی شرکت‌کنندگان را به محل برگزاری مراسم انتقال می‌دهد.

وی با تاکید بر اینکه برای پیشگیری از اختلال در خدمات‌رسانی ناوگان اتوبوسرانی در محدوده برگزاری مراسم هماهنگی لازم با پلیس راهور انجام شده است، گفت: شرکت‌کنندگان پس از پایان مراسم به مبادی و میادین اولیه، بازگردانده خواهند شد.

علیزاده اضافه کرد: بر اساس تدابیر انجام شده کوچکترین خللی در خدمات‌رسانی شرکت واحد به مردم شریف تهران در سایر نقاط شهر نیز ایجاد نخواهد شد.

نظر شما