شناسهٔ خبر: 181489 - سرویس پارلمان شهری
نسخه قابل چاپ منبع: تسنیم

وضعیت رفت و آمد در مرز چذابه عادی است/ استقرار ۱۵۰ نفر نیرو به جهت خدمات‌رسانی در مرز چذابه

نادعلی سخنگوی شورای شهر تهران در بازدید از خدمات‌رسانی شهرداری تهران به زائران اربعین حسینی(ع) در مرز چذابه گفت: وضعیت رفت و آمد در مرز چذابه عادی و خوب است و بسیاری از زائران به راحتی در حال تردد هستند.

به گزارش «نماینده»، علیرضا نادعلی سخنگوی شورای اسلامی شهر تهران به منظور بازدید از خدمات‌رسانی شهرداری تهران به زائران اربعین حسینی(ع) به همراه حمید جوانی شهردار منطقه ۳ و مسئول قرارگاه ستاد اربعین مرز چذابه در مرز چذابه حضور یافت.

نادعلی در حاشیه این بازدید گفت: طبق سنت پنج مرز زمینی محل رفت‌وآمد زائران اربعین حسینی(ع) است و در مرز چذابه که جنوبی‌ترین مرز است منطقه ۳ شهرداری تهران مستقر است و خدمات خوبی نیز به زائران اربعین حسینی (ع) ارائه می‌دهد.

وی افزود: حدود ۷۰۰ متر از پایانه مرزی بین ایران و عراق سایه‌بان مجهزی برای رفاه حال زائران ایجاد شده است که مجهز به کولر و مه‌پاش است؛ همچنین بخش عظیمی از قسمت‌های نظافت نیز بر عهده شهرداری منطقه ۳ است که به خوبی اقدامات لازم صورت گرفته است.

سخنگوی شورای اسلامی شهر تهران ادامه داد: همچنین حدود ۴ هزار متر زمین با همکاری استانداری خوزستان در اختیار شهرداری تهران قرار گرفته است که تمام نیروهای شهرداری تهران که می‌خواهند خدمات‌رسانی کنند در این قسمت مستقر شوند که به تازگی دیوار کشی این زمین صورت گرفته است.

نایب‌رئیس کمیسیون فرهنگی شورای شهر تهران گفت: همچنین ۱۵۰ نفر نیرو به جهت خدمات‌رسانی به زائران حسینی(ع) در مرز چذابه مستقر شدند.

وی در مورد آخرین وضعیت مرز چذابه افزود: وضعیت رفت و آمد در مرز چذابه عادی و خوب است و بسیاری از زائران به راحتی در حال تردد هستند.

سخنگوی شورای اسلامی شهر تهران خاطرنشان کرد: حضور خیرین در مرز چذابه در کنار شهرداری تهران از جمله موضوعات خوبی است که رخ داده؛ به طور کلی اقدامات شهرداری منطقه ۳ در مرز چذابه قابل تقدیر است و این خدمات‌رسانی تا آخرین لحظه آیین پیاده‌روی اربعین حسینی(ع) امسال ادامه خواهد داشت.

نظر شما