شناسهٔ خبر: 173761 - سرویس فرهنگ
نسخه قابل چاپ منبع: فارس

بررسی رتبه بندی معلمان در فراکسیون فرهنگیان مجلس/ تاکید نمایندگان بر اجرای رتبه بندی

علی حدادی عضو فراکسیون فرهنگیان مجلس با اشاره به حضور سرپرست وزارت آموزش و پرورش در نشست امروز (سه شنبه) این فراکسیون گفت: در این نشست درباره ساماندهی نیروی انسانی و رتبه بندی معلمان بحث و بررسی صورت گرفت و مجلس حمایت خود را از آنها اعلام کرد.

به گزارش «نماینده» علی حدادی عضو فراکسیون فرهنگیان مجلس شورای اسلامی با اشاره به نشست صبح امروز فراکسیون فرهنگیان اظهار داشت: در نشست امروز فراکسیون فرهنگیان علیرضا کاظمی سرپرست وزارت آموزش و پرورش در فراکسیون فرهنگیان مجلس حضور داشت.

وی افزود: در این نشست چند محور مورد بحث و بررسی قرار گرفت که مباحثی درباره آغاز سال تحصیلی و وضعیت نیروی انسانی در وزارت آموزش و پرورش و ساماندهی آنها و همچنین رتبه بندی معلمان مباحثی مطرح شده و این موضوعات با حضور اعضای فراکسیون فرهنگیان قرار گرفت.

عضو فراکسیون فرهنگیان مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: در نشست امروز فراکسیون فرهنگیان در مورد منابع بودجه آغاز رتبه بندی فرهنگیان و عدد و رقم آن و نحوه تخصیص آن مباحثی مطرح شد. این در حالی است که مجلس اصرار بر آغاز رتبه بندی معلمان در چند ماه آینده دارند.

حدادی اضافه کرد: دولت بایستی هر چه سریع‌تر منابع لازم برای اجرای رتبه بندی معلمان را تخصیص دهد تا اهداف اجرای این کار محقق شود. این در حالی است که در نشست علنی روز یکشنبه هفته جاری مجلس نمایندگان درخواست اولویت برای بررسی برنامه رتبه بندی معلمان را تقدیم هیأت رئیسه کردند و از آقای قالیباف خواستیم تا هرچه سریع‌تر این کار در دستورکار مجلس قرار گیرد.

وی افزود: نظر فراکسیون فرهنگیان اجرای سریع‌تر رتبه بندی معلمان است و به همین دلیل نمایندگان مجلس و قاطبه آنان حامی اجرای سریع‌تر رتبه بندی معلمان هستند.

نظر شما