شناسهٔ خبر: 172922 - سرویس مجلس
نسخه قابل چاپ منبع: خانه ملت

نیکزاد با اشاره به جلسه جمعی از نمایندگان با وزرای صمت و کشاورزی:

نگرانی برای تأمین کالاهای اساسی وجود ندارد/ مردم آثار ارز ۴۲۰۰ را در سفره‌های خود ندیدند

نیکزاد نایب رئیس مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه مردم آثار ارز ۴۲۰۰ تومانی در دولت قبل در سفره‌های خود ندیدند، گفت: هیچ نگرانی برای تأمین کالاهای اساسی وجود ندارد.

به گزارش «نماینده» علی نیکزاد ثمرین با اشاره به نشست صبح امروز(یکشنبه ۲۱ شهریور) خود و جمعی از نمایندگان مجلس با وزرای صمت و کشاورزی، عنوان کرد: در نشست صبح امروز وزیر صنعت، معدن و تجارت گزارشی درباره بازار سیمان و فولاد ارائه و وزیر جهاد کشاورزی گزارشی درباره وضعیت کالاهای اساسی ارائه کرد.

وی تصریح کرد:در قانون بودجه ۱۴۰۰ با وجود نظر مخالف مجلس، بالغ بر ۸ میلیارد دلار ارز ۴۲۰۰ تومانی برای واردات کالاهای اساسی در نظر گرفته شد ولی آثار آن در سفره مردم دیده نشد.

نماینده مردم اردبیل و نمین و نیر و سرعین در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه حتما باید ارزی در اختیار دولت قرار گیرد تا واردات مدیریت شود، اضافه کرد: تأکید نمایندگان در این نشست این بود با کمک مجلس بازار تنظیم شود..

نایب رییس مجلس شورای اسلامی با یادآوری اینکه در حال حاضر هیچ نگرانی برای تأمین کالاهای اساسی وجود ندارد، گفت: اما در تنظیم قیمت و فراوانی کالاهای اساسی باید اقدامات لازم صورت گرفت.

نظر شما