شناسهٔ خبر: 162093 - سرویس مجلس
نسخه قابل چاپ منبع: خانه ملت

عضویت بیش از ۱۰۰نماینده در فراکسیون ورزش و جوانان مجلس یازدهم / توجه ویژه به ورزش و جوانان سرلوحه بزرگترین فراکسیون‌ تخصصی مجلس

سید شمس الدین حسینی431 نماینده مردم رامسر و تنکابن در مجلس گفت: بیش از یکصد نماینده برای عضویت در فراکسیون ورزش و جوانان مجلس یازدهم نام نویسی کرده اند و انتخابات این فراکسیون هفته آینده برگزار خواهدشد.

به گزارش « نماینده» سید شمس الدین حسینی با اشاره به تشکیل فراکسیون ورزش و جوانان در مجلس شورای اسلامی، گفت: پرداختن ‌به دو مقوله مهم‌جوانان‌و ورزش از جمله موضوعات مهم‌مجلس شورای اسلامی دوره یازدهم به شمار می رود و نمایندگان فارغ از هر گرایش سیاسی و با تخصص های متنوع، اهتمام‌ویژه ای برای حل معضلات این دو حوزه دارند.

نماینده مردم رامسر و تنکابن در مجلس شورای اسلامی  افزود: با استقبال قابل پیش بینی نمایندگان برای حضور در فراکسیون ورزش و جوانان‌این ‌امید احیا شده است که مسایل این دو حوزه هرچه زودتر چاره یابی و در اولویت و توجه کمیسیونهای تخصصی و صحن مجلس قرار گیرد.


وی گفت: مسعود پزشکیان نماینده تبریز، کاظم‌دلخوش نماینده صومعه سرا، امیرآبادی نماینده قم، احمد دنیامالی نماینده بندانزلی و علی نیکزاد نماینده اردبیل و رحیم زارع نماینده آباده و فاطمه مقصودلو نماینده بروجرد از اعضای موسس فراکسیون هستند و اساسنامه و هدف گیری های جامعی برای این فراکسیون در دست تدوین است.
حسینی تصریح کرد: با دستور هیات رییسه مجلس انتخابات فراکسیون‌ورزش و جوانان در هفته آینده برگزار می شود.

این نماینده مردم در مجلس یازدهم، تصریح کرد: شورای مرکزی ۱۵ نفره و کمیته های متعددی  در فراکسیون ‌تشکیل خواهد شد که هرکدام هیات رییسه مستقلی خواهند داشت.  

وی ارتباط گسترده با فدراسیون ها و باشگاه ها، سازمان های ورزشی و سمن های فعال و انجمن خبرنگاران ورزشی  و تشکیل کمیته های تخصصی در این دو حوزه را از جمله برنامه های فراکسیون در این خصوص برشمرد.

نماینده رامسر که خود از ورزشکاران پیشکسوت است از عملکرد فراکسیون در ادوار گذشته مجلس قدردانی کرد و گفت: اینکه نمایندگانی با درایت  مسایل مهم امر ورزش و جوانان  را  شناسایی کردند و ان را به عنوان‌اولویت های مهم مورد توجه نمایندگان مجلس قرار دادند، جای قدردانی است.

حسینی افزود: فراکسیون‌ ورزش وجوانان از نقطه نظرات همه نمایندگان‌محترم‌بهره خواهد برو و ازهمه انها برای عضویت در این فراکسیون و کمک به حل معضلات ورزش کشور و مسایل جوانان دعوت می کند.

نظر شما