شناسهٔ خبر: 147399 - سرویس مجلس
نسخه قابل چاپ منبع: فارس

چه کسی پاسخ‌گوی تورم ۸۰ درصدی است؟

سید حسین نقوی حسینی در حاشیه بازدید از سایت «نماینده» سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس می گوید: امروز چه کی می‌خواهد پاسخگوی تورم ۸۰ درصدی در کشور باشد؟ دولت ۵ سال رکود را بر این کشور حاکم کرد، آقایانی که از این دولت دفاع می‌کردند امروز به جای پاسخگویی به حاشیه‌ها می‌پردازند.

به گزارش«نماینده»، سیدحسین نقوی نماینده مردم ورامین و سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با اشاره به اقدام برخی در پرداختن موضوع حضور زنان در ورزشگاه‌ها و سایر مسائل حاشیه‌ای و نادیده گرفتن مسائل و مشکلات اقتصادی کشور، اظهار داشت: این نوع برخوردهای رسانه‌ای با چنین مسائل حاشیه‌ای به این دلیل است که دولت روحانی بعد از ۵ سال حاکمیت رکود بر اقتصاد کشور حالا دیگر نمی‌تواند شرایط اقتصادی کشور را کنترل کند.

وی با تأکید بر اینکه بدترین روش کنترل تورم «حاکمیت رکود بر اقتصاد» است، گفت: چنین روشی در همه دنیا مردود است، اما دولت آقای روحانی از همان ابتدا این روش را انتخاب کرد تا تورم تک رقمی شود و حالا عواقب حاکمیت رکود بر اقتصاد کشور همین گرانی دلار، مسکن، ارز و سایر گرانی‌های لجام‌گسیخته‌ای است که هر روز شاهد آن هستیم.

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس تصریح کرد: آقای روحانی به نظر کارشناسان و اقتصاددانان کشور و منتقدان دلسوز توجهی نکرد و فقط به آنان اهانت کرد.

نقوی در پایان خاطرنشان کرد: امروز چه کی می‌خواهد پاسخگوی تورم ۸۰ درصدی در کشور باشد؟ دولت ۵ سال رکود را بر این کشور حاکم کرد، آقایانی که از این دولت دفاع می‌کردند امروز به جای پاسخگویی به حاشیه‌ها می‌پردازند در حالی که باید به مشکلات مردم و به درد مردم بپردازند، گرانی‌ها کمر مردم را شکسته است اما آنان به موضوع حاشیه‌ای حضور زنان در ورزشگاه‌ها می‌پردازند، همه متوجه می‌شوند این نوع پرداختن به مسائل یعنی فرار از پاسخگویی و قبول واقعیت‌ها.

نظر شما