شناسهٔ خبر: 133170 - سرویس سیاست
نسخه قابل چاپ منبع: خبرگزاری دانشجو

ما برای دفاع از خود موشک می‌سازیم حالا ترامپ آن طرف دنیا تهدید هم بکند

غلامعلی حدادعادل/* مشاور عالی رهبر معظم انقلاب گفت: ما برای دفاع از خود موشک می‌سازیم وآزمایش می‌کنیم در آن طرف دنیا حالا ترامپ تهدید می‌کند.

به گزارش «نماینده»، غلامعلی حدادعادل مشاور عالی رهبر معظم انقلاب امشب به مناسبت سالگرد ۲۲ بهمن ماه ضمن تبریک به مناسبت ۳۸ سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در مسجد جامع قلهک اظهارداشت: ملت ما همانگونه که در دهه عاشورا بر مظلومیت خاندان پیامبر اندوهگین است دهه فجر را هم شادی خاندان پیامبر میداند و این دو از یکدیگر جدا نیستند.

عضو مجمع تشحیص مصلحت نظام با بیان اینکه ما انقلاب خود را عاشورایی می دانیم، افزود: دهه عاشورا باعث شده انقلاب حسینی ۱۴۰۰ سال زنده بماند و عاشورا یک فرهنگ شده است؛ دهه فجر فرصتی برای یاداوری عصر انقلاب و تجدید پیمان با امام و شهدا است و هم اینکه ما از خودمان بپرسیم امروز کجا هستیم.

وی مهمترین چیزی را که انقلاب با خود به همراه داشته همان شعار استقلال آزادی جمهوری اسلامی عنوان کرد و گفت: این روزها فشارهای اقتصادی و مشکلات و بیکاری هست و هر خانواده ای دو سه نفر تحصیل کرده بیکار وجود دارد اما نباید از دستاورد بزرگی که از انقلاب به دست اوردیم عافل شویم، ما مشکلات داریم و کم هم نیست و باید مراقب باشیم درعین حال باید مواطب بود دشمن ناامیدی ایجاد نکند.

حدادعادل با بیان اینکه در اطراف ما کشورهایی هستند که حکامشان مثل عروسک هستند اما کشور ما اینطور نیست، گفت: چون استقلال داریم دشمن داریم و دشمنی ها برای استقلال ماست. ما برای دفاع از خود موشک میسازیم و ازمایش می کنیم در ان طرف دنیا حالا  ترامپ تهدید میکند.

وی تاکید کرد: در قصه هسته ای مهمتر از غنی سازی حفظ استقلال ما بود که‌ما یک ملتی هستیم که خودمان برای خودمان تصمیم بگیریم به کسی دیگر چه مربوط است که در سرنوشت ما دخالت کند و این استقلال در جایی نطیز ندارد.

حدادعادل همچنین تصریح کرد: این انقلاب به ما ازادی داده است؛ در رای دادن مردم‌به هرکسی بخواهند رای میدهند و میدانند طبق فرموده رهبری رایشان حق الناس است و حکومت تقلب نمیکند.
حدادعادل با بیان اینکه ما از ابتدا گفتیم دلواپسیم، تصریح کرد: موصوع برجام تمام شد و کارهایی که باید میکردیم را انجام دادیم حالا میگویند همه چی درست شده جز مبادله بانکی! مثل این است که گفته شود اب در منبع هست اما شیر باز نمی شود.

وی تصریح کرد: حالا مردم خود قصاوت می کنند و معلوم شد امریکا دروغ میگوید و دستاورد بزرگی برای کسانی است که فکر میکردند امریکا ادم شده است.

وی همچنین گفت: ترامپ با همه جای دنیا دعوا دارد و باطن امریکا را مشخص کرده است.

نظر شما