شناسهٔ خبر: 162680 - سرویس اقتصاد
نسخه قابل چاپ منبع: فارس

مقتدایی: افزایش قیمت مسکن عموما به خاطر عدم اقدام لازم توسط دولت است

مقتدایی// نماینده اصفهان در مجلس گفت: بی‌برنامگی دولت در حوزه مسکن بسیار واضح و روشن است و افزایش قیمت‌ها در بخش مسکن عموما به خاطر همین بی‌برنامگی است.

به گزارش «نماینده»،عباس مقتدایی نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی، گفت: بحران مسکن وکم کاری‌ها در این حوزه اینقدر واضح و روشن است که نیاز به استدلال خاصی ندارد. 

وی افزود: مسکن ملی دولت آقای روحانی هم آنقدر دیرهنگام است که اگر به نتیجه برسد هم این کار در دولت‌های بعد انجام خواهد شد و در این دولت کاری تکمیل نمی‌شود.

نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: در سال هفتم دولت آقای روحانی کم‌کاری‌ها در حوزه مسکن به طور واضح و روشن است و افزایش قیمت مسکن و اجاره بها عموما به خاطر کم کاری در این حوزه است.

مقتدایی خاطرنشان کرد: امروز در شرایطی هستیم که دولت و مجلس باید به دور از این مسئله که چه کسی مقصر است به دنبال ارائه طرحی برای مسکن مردم باشند. 

وی افزود: مجلس یازدهم باید به طور جدی موضوع مسکن را در دستور کار خود قرار دهد و این جزو ضروری‌ترین نیازهای به ویژه قشر جوان بداند و آن را پیگیری کند.

نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی در پایان گفت: اگر امروز حرکتی در مورد مسکن صورت گیرد حدود 4 سال بعد به نتیجه می‌رسد و اگر بخواهیم کاری انجام شود باید از همین حالا به طور جدی موضوع را پیگیری کنیم.

برچسب‌ها:

نظر شما