شناسهٔ خبر: 183418 - سرویس اقتصاد
نسخه قابل چاپ منبع: خانه ملت

واردات خودرو با ایجاد توازن بین عرضه و تقاضا موجب ساماندهی بازار می‌شود

علی حدادی نماینده مردم ساوجبلاغ در مجلس گفت: واردات خودرو با ایجاد توازن بین عرضه و تقاضا می‌تواند موجب ساماندهی بازار و تامین خودرو با قیمت مناسب شود.

به گزارش «نماینده»، علی حدادی درباره وضعیت بازار خودرو، گفت: یکی از مطالبه‌های جدی ما اجرای قانون واردات خودرو است به همین جهت در هفته جاری وزیر صمت برای پاسخگویی در این زمینه به مجلس می‌آید، باید مشخص شود که چرا قانون مجلس درباره واردات خودرو اجرایی نمی‌شود و موانع اجرای آن چیست.

نماینده مردم ساوجبلاغ، نظرآباد، طالقان و چهارباغ در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه باید علت اجرایی نشدن واردات خودرو به مردم توضیح داده شود، ادامه داد: اگر به دنبال ایجاد رقابت در بازار خودرو به صورت جدی هستیم باید این قانون را به دقت اجرایی کنیم.

وی با اشاره به مطالبه‌گری مردم در این حوزه، اضافه کرد: واردات خودرو با ایجاد توازن بین عرضه و تقاضا می‌تواند موجب ساماندهی بازار و تامین خودرو با قیمت مناسب شود.

این نماینده مردم در مجلس دوازدهم تصریح کرد: واردات علاوه بر تامین نیاز بازار، موجب ارتقا کیفیت و رعایت استانداردهای لازم در محصولات داخلی می‌شود و تولیدکنندگان را به برنامه‌ریزی برای بهبود کیفیت سوق می‌دهد.

نظر شما