شناسهٔ خبر: 177732 - سرویس مجلس
نسخه قابل چاپ منبع: خانه ملت

ادعای بایدن برای رفع تحریم‌ها فقط ژست سیاسی است

علیرضا نظری نماینده خمین نماینده مردم خمین در مجلس گفت: ادعای بایدن برای رفع تحریم ها از طریق دیپلماسی صرفا ژست سیاسی است.

به گزارش «نماینده»، علیرضا نظری در خصوص ادعای جدید بایدن درباره مذاکرات رفع تحریم‌های ایران، گفت: سیاستمداران آمریکایی هیچگاه نسبت به ایران روی خوش نشان نداده اند و همواره درصدد آسیب زدن به کشورمان بودند.

نماینده مردم خمین در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: در واقع دموکرات ها و جمهوری خواهان رویکرد یکسانی نسبت به ایران دارند اما در نوع نحوه مواجه از رویه های خاص خود بهره می برند.

وی با اشاره به اینکه رییس جمهوری قبلی ایالات متحده به دنبال افزایش فشار بر کشورمان بود لذا شاهد اعمال بی سابقه ترین تحریم ها علیه ایران بودیم، ادامه داد: این مهم در حالیست که بایدن در تلاش است از طریق دیپلماسی به اهداف خودش برسد؛ هر چند در این مسیر از اعمال تحریم نیز چشم پوشی نمی کند.

این نماینده مردم در مجلس یازدهم با بیان اینکه آمریکایی ها شرکای غربی خودشان در برجام را به سمت افزایش فشار علیه ایران سوق داده اند، افزود: بر این اساس مشاهده می شود اروپایی ها نیز مدام از فرصت سوزی ایران در مواجه با برجام سخن می گویند.

عضو مجمع نمایندگان استان مرکزی در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: بر این اساس باید اذعان کرد ادعای بایدن برای رفع تحریم ها از طریق دیپلماسی صرفا ژست سیاسی است.

نظر شما