شناسهٔ خبر: 172114 - سرویس سیاست
نسخه قابل چاپ منبع: فارس

شهریاری:

وقتی مردم مبارزه دولت با فساد را بینند همراهی می‌کنند

شهریاری 2 نماینده مردم زاهدان در مجلس گفت: اگرچه مشکلات موجود در کوتاه‌مدت قابل رفع نیست اما اگر مردم ببیند دولت با فساد مبارزه می‌کند و به دنبال رفع تبعیض و بی‌عدالتی است با دولت همراه می‌شوند و آستانه تحمل آنها در برابر مشکلات بیشتر می‌شود.

به گزارش «نماینده» حسینعلی شهریاری نماینده مردم زاهدان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری در مراسم تنفیذ رئیس جمهور سیزدهم گفت: همانطور که رهبر معظم انقلاب نیز در مراسم تنفیذ بر آن تأکید داشتند باید شعارها در دوران تبلیغات انتخابات ریاست جمهوری در طول کار دولت سیزدهم نیز ادامه پیدا کند.

وی ادامه داد: تعدادی از رؤسای جمهور قبل در دوران تبلیغات انتخاباتی خود وعده‌ها و قول‌هایی می‌دادند اما متأسفانه پس از انتخاب شدن به وعده‌ها و قول‌های خود در دوران تبلیغات انتخاباتی عمل نمی‌کردند.

نماینده مردم زاهدان در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: آقای رئیسی همانطور که در دوران ریاستش بر قوه قضاییه بحث عدالت و مبارزه با فساد را در دستور کار خود داشت لازم و ضروری است این خط مشی را در دوران ریاستش بر قوه مجریه نیز ادامه دهد و ما شاهد برخورد و مبارزه با فساد در ادامه کار آقای رئیسی در دولت سیزدهم باشیم.

شهریاری خاطرنشان کرد: یکی از مسائلی که ملت ما را در هشت سال گذشته زجر داد و خیلی نگران کرد فسادی بود که مخصوصاً در میان مسئولین و وابستگان به مسئولین اتفاق افتاد که این موضوع موجب عصبانیت مردم شد.

وی افزود: این روزها شاهد بودیم که مردم روزشماری و لحظه‌شماری می‌کردند که کار دولت دوازدهم پایان پیدا کند و دولتی بر سر کار بیاید که مبارزه با فساد را جدی بگیرد و این مبارزه با فساد را از درون دولت شروع کند.

نماینده مردم زاهدان در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: قطعاً اینگونه نیست که بسیاری از مشکلات موجود در کوتاه‌مدت و در عرض چند روز برطرف شود اما باید عملکرد دولت به‌ گونه‌ای باشد که مردم احساس کنند و  این امیدواری را داشته باشند که دولت با فساد مبارزه می‌کند و به دنبال رفع تبعیض و بی‌عدالتی است که این رفتار دولت موجب امیدواری مردم می‌شود.

شهریاری خاطرنشان کرد: اگر عملکرد دولت سیزدهم اینگونه باشد طبیعتاً آستانه تحمل مردم نیز در برابر مشکلات بالاتر خواهد رفت و آنها حاضر به همراهی خواهند بود.

نظر شما