شناسهٔ خبر: 164878 - سرویس مجلس
نسخه قابل چاپ منبع: مهر

اقدام بحرین و امارات نوعی ذلت پذیری تحت عنوان صلح است

ابراهیم عزیزی رئیس کمیته امنیت کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: توافقنامه رژیم صهیونیستی با امارات و بحرین مبنای صلح ندارد بلکه ذلت پذیری تحت این عنوان است.

به گزارش «نماینده»، ابراهیم عزیزی با اشاره به پیوستن بحرین به توافق عادی سازی روابط با رژیم جعلی صهیونیستی اظهار داشت: اقدام بحرین و امارات یک نوع ذلت پذیری تحت عنوان صلح است و خیانت به منافع و عدم پایبندی به امت اسلام و رهبران آنها محسوب می‌شود.

او افزود: متأسفانه بحرین و امارات اهداف و آرمان‌های ملت فلسطین را قربانی خواسته‌های ظالمانه آمریکا و حاکمانش کرده‌اند.

نماینده شیراز و زرقان در مجلس همچنین گفت: آمریکا برای نجات از بحران‌هایی که درگیر آن است و چهره مخدوش خود در عرصه بین الملل، دست به چنین اقداماتی می‌زند.

عزیزی ادامه داد: این توافقنامه نیز توطئه آمریکا است چراکه ترامپ می‌خواهد با این اقدام ضمن موجه نشان دادن چهره خود در آستانه انتخابات ریاست جمهوری آمریکا، از افول رژیم کودک کش صهیونیستی نیز جلوگیری کند.

رئیس مجمع نمایندگان استان فارس بیان کرد: چنین اقداماتی همچون صلح کمپ دیوید هیچ دستاوردی برای غرب ندارد و امت اسلام را متحدتر و منسجم‌تر از قبل خواهد ساخت.

او با بیان اینکه ایران در برابر چنین اقداماتی همواره بر مبنای رسالت انقلاب اسلامی عمل خواهد کرد، گفت: مبنای عملکرد ما منافع مردم و ملت‌های مسلمان است لذا از هر اقدامی که موجب عزت روز افزون محور مقاومت شود، حمایت خواهیم کرد.

عزیزی تاکید کرد: اقدام بحرین و امارات در عادی سازی روابط با رژیم جعلی صهیونیستی مبنای صلح ندارد و عقب نشینی از اهداف ملی و استقلال گونه است و برای غرب نیز جز افزایش کینه ملت‌ها هیچ دستاوردی نخواهد داشت.

نظر شما