شناسهٔ خبر: 124963 - سرویس سیاست
نسخه قابل چاپ منبع: روابط عمومی حزب موتلفه

بیانیه حزب مؤتلفه به مناسبت شهادت حاج مصطفی بدرالدین

موتلفه 43 حزب مؤتلفه اسلامی به مناسبت شهادت فرمانده رشید و شجاع حزب الله لبنان، شهید حاج مصطفی بدرالدین پیام تسلیتی صادر کرد.

به گزارش «نماینده»، حزب مؤتلفه اسلامی به مناسبت شهادت فرمانده رشید و شجاع حزب الله لبنان، شهید حاج مصطفی بدرالدین با انتشار بیانیه تسلیتی اعلام کرد: هزاران رزمنده جوان و مقاوم، راه مردانگی و شهادت را پس از شهید بدرالدین ادامه خواهند داد.

متن این بیانیه بدین شرح است:

من المؤمنین رجال صدقوا ما عاهدوالله علیه فمنهم من قضی نحبه و منهم من ینتظر و ما بدلوا تبدیلاً. (احزاب ۲۳)

با قلبی سرشار از حزن و اندوه، خبر شهادت مجاهد بزرگ و فرمانده شجاع «حاج مصطفی بدرالدین» را دریافت نمودیم. رحمت و رضوان الهی بر روح بلند این مجاهد نستوه که عمر شریف و بابرکت خود را در نبرد مجاهدانه علیه جبهه کفر و نفاق صرف نمود و با اقتدا به سیره مولا و پیشوایش امام حسین(ع)، در پایان عمری مجاهدت خالصانه، شهد شهادت نوشید.

تلاش‌های خستگی ناپذیر این سردار مقاومت، در راه مقابله با تروریسم و تکفیری‌های افراطی و متحجرآلت دست استکبار و صهیونیسم؛ هیچگاه از ذهن و خاطره دلدادگان اسلام ناب محمدی(ص) و ادامه دهندگان راه نورانی امام خمینی(قدس سره الشریف) نخواهد رفت و سیره و حیات آن فرمانده مجاهد همواره چراغ روشن و پرفروغی در مسیر آرمان‌های بلند اسلامی خواهد بود.

حزب مؤتلفه اسلامی شهادت این سردار و فرمانده رشید اسلام را به محضر حضرت بقیه الله الاعظم (عج الله تعالی فرجه الشریف) و ولی امر مسلمین حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای(دام ظله العالی) و علامه مجاهد جناب حجت‌الاسلام و المسلمین سید حسن نصرالله و خانواده آن شهید سعید و دیگر همرزمان، به ویژه عموم رزمندگان مقاومت اسلامی تبریک و تسلیت عرض نموده و از درگاه خداوند منان، رحمت و غفران الهی و صبر جمیل و اجر جزیل برای بازماندگان و همرزمان وی مسئلت می‌نماید.

بی شک با شهادت این سردار والامقام، مسیر جهاد و مقاومت با پیروی از آموزه‌های امام آزادگان حضرت حسین بن علی(علیه السلام) پرفروغ تر از همیشه ادامه خواهد یافت و بدون شک هزاران رزمنده جوان و مقاوم، راه مردانگی و شهادت را پس از ایشان ادامه خواهند داد. عاش سعیداً و مات شهیداً.

حزب مؤتلفه اسلامی

۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۵ شمسی برابر با ۸ شعبان ۱۴۳۷ قمری

نظر شما