شناسهٔ خبر: 117433 - سرویس چندرسانه‌ای
نسخه قابل چاپ منبع: ایسنا

مجری نوستالژیک تلویزیون کجاست؟/عکس

الهه رضایی «خانم مجری» از تولیدات جدید شبکه مستند سیما، با محوریت زندگی الهه رضایی، مجری نوستالژیک دهه ۶۰ و ۷۰ به کارگردانی امیر توده روستا در مراسمی رونمایی می شود.

به گزارش «نماینده»، «خانم مجری» از تولیدات جدید شبکه مستند سیما، با محوریت زندگی الهه رضایی، مجری نوستالژیک دهه ۶۰ و ۷۰ به کارگردانی امیر توده روستا در مراسمی رونمایی می شود.

الهه رضایی مجری است که برنامه‌های او جزو خاطرات به یاد ماندنی کودکان دهه پنجاه، شصت و هفتاد است اما در دهه‌های هشتاد و نود به جز اجرای کوتاه مدت برنامه «بچه های دیروز» مخاطبان برنامه ای از او را در تلویزیون ندیده اند.

«خانم مجری» این موضوع را به تصویر می کشد که رضایی طی این سال ها کجا بوده و به چه فعالیت هایی مشغول بوده است. او در این اثر به بازگویی خاطرات زندگی اش پس از رفتن از تلویزیون، دغدغه ها، رابطه اش با کودکان و… سخن می گوید.
امیر توده روستا کارگردان این اثر از سال ۷۶ عضو انجمن سینمای جوانان است و آثاری را در حوزه فیلم کوتاه، مستند، داستانی و بلند ساخته است. ضمن اینکه در کارنامه وی ساخت بیش از ۲۰۰ تیزر تبلیغاتی به چشم می خورد.
«خانم مجری» ۱۸ آبان با حضور مدیران شبکه مستند، رضایی، کارگردان و عوامل اثر، برخی از مستندسازان و جمعی از چهره‌های دیروز و امروز اجرا در عرصه کودک و نوجوان رونمایی می شود.
شبکه مستند سیما دوشنبه، ۲۷ مهر ماه نیز از مستند «مردی با جین آبی» ساخته جواد توانا با حضور تنی چند از مدیران، مستندسازان و اهالی رسانه رونمایی کرده بود.
مراسم رونمایی از «خانم مجری» ساعت ۱۰ صبح روز دوشنبه ۱۸ آبان در سالن نمایش مرکز آموزش و پژوهش بنیاد تعاون زندانیان برگزار خواهد شد.

نظر شما