• کریمی قدوسی ۱۳۹۷-۰۲-۰۱ ۱۱:۲۵

  کریمی قدوسی در گفت‌وگو با نماینده مطرح کرد

  انتقاد از کوتاهی کمیسیون اجتماعی مجلس نسبت به طرح انتصاب اشخاص در مشاغل حساس

  عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس دهم گفت درحال حاضر نامه‌ای را تهیه شده و خدمت هیئت رئیسه مجلس داده‌ایم که چرا برخلاف آئین‌نامه طرحی که رأی آورده، در کمیسیون معطل مانده است.

 • ۱۳۹۷-۰۳-۰۸ ۱۲:۱۴

  گزارش «نماینده» از فراز و فرود طرح «نحوه انتصاب اشخاص در مشاغل حساس»

  سدی در مقابل نفوذ

  با همه موشکافی‌ها و دقت نظر درباره طرح انتصاب اشخاص در مشاغل حساس و اجرایی شدن آن، این طرح همچنان در مجلس دهم مسکوت مانده و نمایندگان اصراری برای تصویب نهایی و اجرایی شدن آن ندارند.

 • کوچکی نژاد ۱۳۹۷-۰۳-۰۸ ۱۲:۱۸

  کوچکی‌نژاد در گفت‌وگو با «نماینده» مطرح کرد

  طرح انتصاب اشخاص، در مجلس دهم رها شد

  نماینده مجلس ضمن انتقاد از روند پیگیری طرح انتصاب اشخاص در مجلس، گفت: با وجود پیگیری‌های زیاد این طرح در مجلس نهم، طرح در مجلس دهم فراموش شد و مجلس دهم تا کنون اصراری برای پیگیری آن نداشته است.

 • ۱۳۹۷-۰۳-۰۸ ۱۲:۲۳

  واکنش «کمالی‌پور» عضو کمیسیون حقوقی مجلس نسبت به عملکرد دولت در طرح انتصاب اشخاص در مشاغل حساس

  تلقی دولتی‌ها اشتباه است

  نماینده مجلس تأکید کرد: «برخی اظهار می‌کنند مگر قرار است همه دوتابعیتی‌ها جاسوس باشند؟! پاسخ ما این است که خیلی توجهی به‌راحتی و ناراحتی دولت نداریم و آن چیزی که منافع مردم و کشور را در نظر دارد تعقیب می‌کنیم.

 • علیمردانی ۱۳۹۷-۰۳-۰۸ ۱۲:۲۵

  «علیمردانی» نمایندۀ ادوار مجلس مطرح کرد

  مشکلات گذشته در انتصابات به‌قوت خود باقی است

  عضو کمیسیون اجتماعی در مجلس نهم تصریح کرد: «معمولاً قوانین وضع می‌شوند منتها شاید در اجرا، کامل به آنها عمل نمی‌شود. گمان می‌کنم بعد از مطرح شدن این طرح نیز روی مشاغل حساس دقت بیشتری اعمال شده است اما همچنان مشکلات گذشته در انتصاب افراد در شغل‌های حساس به‌قوت خود باقی است.»