شناسهٔ خبر: 165205 - سرویس مجلس
منبع: مهر

ارتباط با غرب ما را درگیر تحریف کرد/ نانی از تنور آمریکا گرم نشد

آزادی خواه نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی گفت: ارتباط با غرب و آمریکا هفت سال کشورمان را درگیر تحریف کرد و نباید بگذاریم اهداف انقلاب دستخوش تحریف شود.

به گزارش «نماینده»،حجت الاسلام احد آزادیخواه، با بیان اینکه نباید بگذاریم واقعیت‌های انقلاب اسلامی و دوران دفاع مقدس تحریف شود، گفت: طبق فرمایشات مقام معظم رهبری تحریف، مقدمه تحریم است و بر این اساس ما نباید بگذاریم آرمان‌ها و اهداف انقلاب اسلامی دستخوش تحریف شود.

وی با اشاره به اینکه یکی از نمونه‌های بارز این مسئله خدمت صادقانه است، افزود: اگر خدمت صادقانه دستخوش تحریف قرار گیرد، خدمت کاذب جایگزین آن می‌شود و بر این اساس باید به این نکته توجه کرد که خدمت به مردم، مستضعفان، نیازمندان و محرومان از آرمان‌های انقلاب اسلامی است و اگر روحیه مسئولان و مدیران عالیرتبه نظام، محرومیت زدایی و توجه به مستضعفان نباشد، به نوعی تحریف انقلاب است.

نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی تأکید کرد: خطرناک‌ترین آسیب برای انقلاب ما آن است که آرمان‌های انقلاب اسلامی و به ویژه دوران دفاع مقدس تحریف شود و ما باید با تمام توان خود مراقب باشیم تا دشمنان، آرمان‌های انقلاب ما را به سمت تحریف نبرند و همچنین ما را مشغول مسائل غیرضروری نکنند؛ چرا که آنان به دنبال آن هستند که ما مسائل مهم را فراموش کنیم و درگیر حواشی و مسائل غیرضروری شویم.

آزادیخواه اظهار داشت: اگر آمریکا امروز کمر همت علیه جمهوری اسلامی ایران بسته، مقدمه تحریف است و ما باید هوشمندانه مراقب باشیم تا آرمان‌های بزرگ انقلاب اسلامی از دست نرود.

وی متذکر شد: رئییس جمهور اخیراً اظهاراتی داشت مبنی بر اینکه اگر می‌خواهید به دلیل نابسامانی‌های موجود بر کسی لعن بفرستید، بر آمریکا لعن بفرستید که در پاسخ به رئیس جمهور باید گفت آقای روحانی! نخبگان و بسیجیان جامعه هفت سال پیش این لعن را به آمریکا فرستادند اما شما توجه نکردید و مخالفان خود را مُشتی بی‌سواد و دلواپس خطاب کردید.

نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه ارتباط با غرب و آمریکا ما را هفت سال درگیر تحریف کرد، گفت: آرمان‌های انقلاب ما استکبارستیزی است و باید از ابتدا می‌دانستیم که از تنورِ آمریکا برای مردم ما نانی گرم نمی‌شود اما متأسفانه همه ظرفیت‌های خود را برای ارتباط با غربی‌ها گذاشتیم و در نهایت درگیر تحریم شدیم و این تحریم‌ها متأثر از آن تحریف است.

وی خاطرنشان کرد برای برون رفت از مشکلات کشور باید به آرمان‌های انقلاب اسلامی بازگردیم و بسیج عمومی را علیه استکبار جهانی و برای گشایش اقتصادی کشور فعال کنیم.