شناسهٔ خبر: 161690 - سرویس مجلس
منبع: تسنیم

شهادت سردار سلیمانی نوید بخش پایان صهیونیسم و نماد رهایی همه انسان هاست

فلاحی منتخب مردم ایلام در مجلس گفت: روز قدس متعلق به همه آزادگان جهان است که تمام آرمانشان رهایی از اشغال جغرافیایی، فکری، سیاسی و فرهنگی است و نماد بزرگ این رهایی بخشی سردار بزرگ مقاومت شهید قاسم سلیمانی است.

به گزارش «نماینده»،سارا فلاحی منتخب مردم ایلام در یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی، با اشاره به فرا رسیدن روز جهانی قدس، اظهار داشت: روز قدس صرفا متعلق به فلسطین نیست، این روز متعلق به همه آزادگان جهان است که تمام آرمانشان رهایی از اشغال های جغرافیایی ، فکری ، سیاسی و فرهنگی است و نماد بزرگ این رهایی بخشی سردار بزرگ مقاومت شهید قاسم سلیمانی است که به عنوان یک رزمنده ، دیپلمات فرهنگی استراتژیست سیاسی و فرمانده نظامی در تمام این جبهه ها برای رهایی همه انسان ها مبارزه کرد.

وی افزود: شهادت سردار سلیمانی نوید بخش پایان صهیونیزم است و خانه عنکبوتی فرزندان هرتزل به زودی و در سایه مقاومت جهانی فرو خواهد ریخت و نماز آزادی در قدس شریف اقامه خواهد شد.

منتخب مردم ایلام در مجلس یازدهم با بیان اینکه جنایات رژیم صهیونیستی از اذهان مردم دنیا پاک نخواهد شد ، گفت: دستان صهیونیسم و نظام استکبار به خون بسیاری از مردم مظلوم منطقه و جهان آغشته است و فرآیند مقاومت حامل نشانه های متقنی از پایان صهیونیزم است.

فلاحی هژمونی آمریکا و هیمنه متحد استراتژیکش رژیم صهیونیستی را پایان یافته قلمداد نمود و گفت: گفتمان مقاومت نظم مورد نظر آمریکا و متحدانش را با چالش جدی مواجه ساخته است و جهانی شدن روز قدس و انتفاضه مهم ترین نشانه قرار گرفتن گفتمان مقاومت در منزلت استعلایی است.

فلاحی بیان داشت: امیدواریم تقارن این روز بزرگ با بازگشایی مجلس یازدهم نوید بخش مجلسی مقتدر ، انقلابی ، متعهد و تحول خواه با تاثیر گذاری و اقتدار جهانی باشد.