شناسهٔ خبر: 149268 - سرویس پارلمان شهری
منبع: فارس

پای ترکان به متروی تهران باز نشد

ترکان در هشتاد و هشتمین جلسه شورای شهر تهران، اعضای شورا رای به حضور ترکان و شافعی به مجمع عمومی شرکت راه‌آهن شهری تهران ندادند.

به گزارش«نماینده»، در هشتاد و هشتمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر تهران معرفی سه نفر افراد مطلع و صاحب نظر جهت عضویت در مجمع عمومی راه‌آهن شهری تهران مطرح شد.

در ادامه افشین حبیب‌زاده عضو کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای اسلامی شهر تهران افزود: بر اساس پیشنهاد شهردار تهران اکبر ترکان،‌غلامرضا شافعی و شاهپور رستمی برای مجمع عمومی شرکت راه‌آهن شهری تهران معرفی شدند.

در ادامه محسن پورسیدآقایی اظهار داشت: مجمع یک نهاد سیاست‌گذاری است و باید افراد با تجربه‌های فراوان در مجمع حضور داشته باشند و مجمع مترو سالی دو بار تشکیل می‌شود و نیاز است که در این مجامع افراد باتجربه با سیاست‌های کلان حضور داشته باشند.

وی افزود: تیم مدیریت اجرایی ما فعال و پا به کار است و باید مجمع افراد باتجربه‌ای داشته باشد.

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران گفت: ترکان و شافعی ارتباطات و تجربه‌های بالایی دارند و می‌توانند مسائل مترو را در کلان حل و فصل کنند.

وی گفت: ترکان، شافعی تجربه زیادی در کشور دارند ومی‌توانند راهنمای این جوانان باشند.

در ادامه انتخاب این سه نفر مورد رای‌گیری قرار گرفت و اعضای شورای شهر تهران رای به حضور ترکان و شافعی در مجمع عمومی شرکت راه‌آهن شهری تهران ندادند و تنها رستمی رای آورد.