شناسهٔ خبر: 76278 - سرویس سیاست
نسخه قابل چاپ

همایش ملی ارتقای سلامت اداری و مبارزه با فساد با حضور سران قوا برگزار می شود

سران قوا همایش ملی ارتقای سلامت اداری و مبارزه با فساد هفته آینده با حضور سران قوا برگزار می‌شود.

به گزارش نماینده به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی دولت، کاظم پالیزدار مشاور معاون اول رئیس‌جمهور و رئیس دبیرخانه ستاد هماهنگی مبارزه با مفاسد اقتصادی، گفت: همایش ملی ارتقای سلامت اداری و مبارزه با فساد هفته آینده با حضور سران قوای سه‌گانه و مسئولان عالی‌رتبه، کارشناسان، فعالان بخش خصوصی، اساتید دانشگاه و حوزه و اصحاب رسانه در تهران برگزار می‌شود.

وی از برگزاری نشست‌خبری با حضور خود و وزیر دادگستری به‌ عنوان رئیس شورای سیاست‌گذاری همایش در روز چهارشنبه هفته جاری خبر داد.

دبیر همایش ملی ارتقای سلامت اداری و مبارزه با فساد، موضوع این نشست مطبوعاتی را تشریح اهداف و محورهای همایش ملی ارتقای سلامت اداری و مبارزه با فساد اعلام کرد و ادامه داد: حجت الاسلام‌ والمسلمین پورمحمدی در این جلسه پاسخگوی سوالات خبرنگاران داخلی و خارجی خواهند بود.
به گفته پالیزدار اعتمادسازی در بین مردم از وجود اراده حاکمیت در مبارزه با فساد، ایجاد اطمینان در میان فعالان اقتصادی از وجود محیطی امن و کارا برای فعالیت‌های سالم اقتصادی و پیام هشدار به متخلفین در برخورد قاطع حاکمیت با اقدامات سوء آنها، از جمله مهم‌ترین اهداف این همایش است.

وی زمان برگزاری این همایش را ۱۷ آذر ماه عنوان کرد و اظهار داشت: تشریح عملکرد و اقدامات دستگاه‌های اجرایی، تقنینی و قضایی از دیگر اهداف برگزاری این همایش است.

بر اساس این گزارش، نشست‌خبری وزیر دادگستری روز چهارشنبه ۱۲ آذر ماه در محل وزارت دادگستری با حضور خبرنگاران داخلی و خارجی برگزار خواهد شد.

همایش ملی ارتقای سلامت اداری و مبارزه با فساد قرار است ۱۷ آذر ماه با حضور سران قوا و مسئولان ارشد کشوری و کارشناسان، اساتید دانشگاه و صاحب‌نظران در سالن اجلاس سران تهران برگزار شود.

نظر شما