شناسهٔ خبر: 66937 - سرویس سیاست
نسخه قابل چاپ

مدیر اجرایی انجمن روزنامه‌نگاران مسلمان منصوب شد

سخنگوی انجمن روزنامه‌نگاران مسلمان از انتصاب مدیر اجرایی این انجمن توسط دبیرکل خبر داد.

به گزارش نماینده به نقل از روابط عمومی انجمن روزنامه نگاران مسلمان، ‌ مهدی شکیبایی پس از پایان سومین جلسه از هشتمین دوره هیأت مدیره انجمن روزنامه‌نگاران مسلمان، گفت: در سومین جلسه دور جدید هیأت مدیره، حسن کربلایی عضو هیأت مدیره به عنوان مدیر اجرایی انتخاب و با صدور حکمی از سوی سید نظام‌الدین موسوی دبیرکل انجمن به این سمت منصوب شد.

سخنگوی انجمن روزنامه‌نگاران مسلمان در خصوص فعالیت‌های مدیر اجرایی، افزود: بر اساس ماده هفت اساسنامه انجمن روزنامه‌نگاران مسلمان این انجمن دارای ارکانی شش‌گانه است که هیأت اجرایی یکی از این ارکان محسوب می‌شود.

وی گفت: هیأت اجرایی متشکل از هفت کمیته شامل کمیته‌های سیاسی، تشکیلات، فرهنگی و هنری، حقوقی و امور مجلس، آموزش و تحقیقات، ارتباطات و اطلاع‌رسانی و رفاهی بوده که مسئولیت امور اجرایی انجمن را بر عهده داشته و توسط مدیر اجرایی اداره می‌شود. مدیر اجرایی با پیشنهاد دبیرکل و تصویب هیأت مدیره و با حکم دبیرکل منصوب می‌شود.

سخنگوی انجمن روزنامه‌نگاران مسلمان در ادامه گفت: در سومین جلسه از هشتمین دوره هیأت مدیره انجمن روزنامه‌نگاران مسلمان همچنین کمیسیون‌های تخصصی و داخلی هیأت مدیره این انجمن نیز مشخص شدند.

 

نظر شما