شناسهٔ خبر: 62321 - سرویس چندرسانه‌ای
نسخه قابل چاپ

ساپورت پوشانی که فطریه جمع می کنند+ تصاویر

آنچه بیش از همه در کنار این صندوق ها خود نمایی می کند؛ دختران بزک کرده و بد حجابی است که بعضا با ساپورت هایی که حتی سر و صدایش به مجلس هم کشیده شده است پای صندوق جمع آوری فطریه و زکات نشسته اند و با مردم خوش و بش می کنند.

به گزارش نماینده، ماه رمضان که تمام می شود خیلی ها به دنبال این هستند تا فطریه خود را هر چه سریعتر به نیازمندان پرداخت کنند. شاید زندگی مدرن امروز و غافل ماندن از حال همسایه ها باعث شده تا شناسایی نیازمندان برای مردم عادی سخت باشد و به همین دلیل، رفتن به سراغ موسسات مرتبط با نیازمندان یکی از آسان ترین راه حل هابرای مردم است.

در این میان چند سالی است که موسسات خیریه بعضا خصوصی که مشخص نیست نحوه مدیریت و رسیدگی ایشان به نیازمندان چگونه است، صندوق هایشان را به گوشه گوشه خیابان می آورند تا فطریه مردم را جمع آوری کنند.

 تا اینجای ماجرا بسیار هم ارزشی است و اساسا در جهت کمک به نیازمندان است اما آنچه بیش از همه در کنار این صندوق ها خود نمایی می کند؛ دختران بزک کرده و بد حجابی است که بعضا با ساپورت هایی که حتی سر و صدایش به مجلس هم کشیده شده است پای صندوق جمع آوری فطریه و زکات نشسته اند و با مردم خوش و بش می کنند.

نگاهی به وضعیت صندوق های جمع آوری فطریه در تهران شاهدی بر این مدعاست که  گویی هیچ نظارتی بر پوشش این افراد در پای صندوق وجود نداشته است.

تصاویر زیر تنها گوشه ای از وضعیت بد حجابی دختران برخی از موسسات خیریه است که قابلیت انتشار را داشته است.

لازم به ذکر است برخی از تصاویر به جهت عدم امکان انتشار در نزد پایگاه خبری شهدای ایران محفوظ می ماند.

 

 

جمع اوری فطریه

 

 

 

جمع اوری فطریه

 

منبع:پایگاه شهدای ایران

نظرات مخاطبان 0 3

 • ۱۳۹۳-۰۵-۱۲ ۰۰:۱۸علی روغنی 0 0

  سلام
  اینکه بسیاری از موسسات خیریه!؟! برای خود فطریه و کفاره جمع می کنند یه بحث است! 
  اما قابل توجه، دخترکان خندان و بانشاط "بعضا یه پارچه ای مشکی بر سر، شبیه چادر! " پای صندوق های کمیته امداد امام خمینی! درست جلوی درب ورودی مصلا بودند! 
   شما تصور بفرمایید اینها چگونه و در چارچوب کدام ضابطه به کمیته امداد ورود پیدا کرده اند؟ 
                
 • ۱۳۹۳-۰۵-۱۲ ۰۸:۴۵فرزند یک شهید 1 2

  یه تار موی این ساپورت پوشا شرف داره به مسئولان خائن به شهدای، شهدای ایران
                
 • ۱۳۹۳-۰۵-۱۲ ۰۹:۱۵ 0 1

  ساپورتش کو؟
  اینها شلوار است. نه ساپورت
                

نظر شما