شناسهٔ خبر: 176375 - سرویس مجلس
نسخه قابل چاپ منبع: خانه ملت

تلاش مجلس و دولت در جهت دائمی شدن قانون همسان سازی حقوق بازنشستگان

نوش آبادی نماینده مردم ورامین، پیشوا و قرچک در مجلس در مراسم تجلیل از فرهنگیان و معلمان پیشکسوت و بازنشسته ورامین از تلاش مجلس و دولت در جهت دائمی شدن قانون همسان سازی حقوق بازنشستگان خبر داد.

به گزارش  «نماینده» حسین نوش آبادی نماینده مردم ورامین، پیشوا و قرچک و عضو مجمع نمایندگان استان تهران در مجلس شورای اسلامی در مراسمی از فرهنگیان و معلمان پیشکسوت و بازنشسته ورامین،  تجلیل و تقدیر کرد.

براساس این گزارش؛ این نماینده مجلس در دوره یازدهم در این مراسم از تلاش مجلس و دولت در جهت دائمی شدن قانون همسان سازی حقوق بازنشستگان خبر داد و گفت: اجرای دقیق و مطلوب قانون رتبه بندی معلمان توسط وزارت آموزش و پرورش مورد تاکید قرار دارد و  باید بزودی طرح همسان سازی حقوق بازنشستگان در مجلس ارائه و نسبت به رفع تبعیض موجود پایان داده شود.

وی کمک به دولت برای اجرای متناسب سازی قیمت ها و هدفمند کردن یارانه ها و برخورد با سوء استفاده کنندگان و دلالان را یک حرکت ملی دانست و گفت: در صورت اجرای دقیق آن، عدالت اجتماعی در پرداخت یارانه ها صورت خواهد پذیرفت و دهک های فقیر جامعه، بیشترین سهم را برخوردار خواهند شد.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای، ضرورت شفاف سازی و تبیین مسائل اقتصادی و تصمیم اخیر دولت را در موضوع هدفمندی یارانه، یک وظیفه عمومی دانست و از نخبگان و رسانه ملی خواست در بیان مسائل و شفاف سازی مسائل کشور، جدی تر عمل کنند./

نظر شما