شناسهٔ خبر: 170624 - سرویس مجلس
نسخه قابل چاپ منبع: تسنیم

مردم با حضور پرشور در انتخابات دولت مقتدر را انتخاب کنن

محسن زنگنه نماینده تربت حیدریه در مجلس گفت: امروز با گذشت ۴۲ سال از انقلاب، متخصصین زیادی در کشور داریم؛ دولتی مقتدر لازم است که تمام ظرفیت‌های کشور را به کار گیرد.

به گزارش «نماینده» محسن زنگنه نماینده تربت حیدریه در مجلس شورای اسلامی  با اشاره به برگزاری مناظرات کاندیداهای انتخابات ریاست جمهوری، گفت:بیشترمباحث ۳  مناظره گذشته بحث اقتصادی بود که این موضوع نشان می دهد کاندیداهای انتخابات باید برنامه‌های جدی برای این حوزه پس از رئیس جمهور شدن داشته باشند.

وی با بیان اینکه مردم در ۲۸ خرداد با حضور در پای صندوق‌های رای دولت مقتدری را انتخاب کنند که بدون ملاحظه، رانت و دست‌های پشت پرده، قوانین خوبی که در حال حاضر وجود دارد را اجرا کند، ادامه داد: امروز با گذشت ۴۲ سال از انقلاب، متخصصین زیادی در کشور داریم دولتی مقتدر لازم است که تمام ظرفیت‌های کشور را به کار گیرد.

 عضو کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات مجلس با بیان اینکه برای راستی‌آزمایی نامزدها، باید سابقه و کارنامه او را بررسی کنیم، اضافه کرد: مردم نباید به  اینکه بعضی از نامزدهای انتخابات می‌گویند فلان جا بودم، دستم بسته بود؛ اما این جا بیایم قطعا کارهای زیادی انجام خواهم داد، توجه کنند.

نماینده تربت حیدریه در مجلس  با تاکید براینکه مردم با حضور پرشور در انتخابات فردی را انتخاب کنند که سابقه درخشانی داشته باشد، عنوان کرد: رئیس جمهور آینده باید یک تیم هم داشته باشد یک فردی که در مسیری رشد می‌کند، قطعا تنها نبوده و یک جمع عامل این موفقیت هستند منظور من از تیم قوه عاقله‌ای است که بتواند مدیریت کند، مشاوره دهد و افراد را با همه سلایق در کنار هم جمع کند.
 
زنگنه با تاکید براینکه اگر یک دولت خوب با رأی بالا انتخاب شود، قطعا روند کشور به سمت کاهش مشکلات سوق پیدا می‌کند، اظهار داشت: هر فردی که رئیس جمهور شود باید قوانین مصوب مجلس را اجرا کند و بنده اعتقاد دارم اگر مردم با حضور پررنگ خود در عرصه انتخابات فردی لایق را به عنوان رئیس جمهور انتخاب کنند اوضاع به سمت بهبود پیش خواهد رفت.

نظر شما