شناسهٔ خبر: 169070 - سرویس مجلس
نسخه قابل چاپ

تیربداخلاقی مدعیان به سنگ خورد/آقای کوثری مسئولیتی درسپاه ندارد

اسماعیل کوثری

به گزارش «نماینده» پس از ثبت‌نام سردار محمداسماعیل کوثری در انتخابات میان دوره‌ای مجلس شورای اسلامی، برخی افراد بازمانده از ورود به مجلس که تحرکات خود برای گرفتن کرسی مجلس را آغاز کرده بودند، تلاش‌های خود را بر باد رفته دیدند و تلاش کردند با انتشار مطالبی در برخی سایتهای خبری، سردار کوثری را به تخلف از قانون متهم کنند.

البته تلاشها برای غیرقانونی جلوه دادن این ثبت‌نام ناکام ماند و سردار شریف سخنگوی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی از استعفای کوثری، پیش از ثبت‌نام انتخابات میان دوره‌ای مجلس خبر داد.

سردار رمضان شریف سخنگوی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی درخصوص ثبت‌نام محمد کوثری برای شرکت در انتخابات میان‌دوره‌ای مجلس شورای اسلامی یازدهم، اظهار داشت: آقای کوثری که تا پیش از این در مسئولیت مشاور فرمانده‌کل سپاه مشغول به خدمت بود، مدتی قبل برای شرکت در انتخابات از این مسئولیت استعفا داده است و فرمانده محترم کل سپاه نیز با استعفای ایشان موافقت کرده است.

سردار شریف با تأکید بر اینکه سپاه به هیچ وجه در دسته‌بندی‌های سیاسی و امور انتخابات دخالتی نمی‌کند، گفت: هر کس از پرسنل و فرماندهان سپاه بخواهند در انتخابات شرکت کنند، می‌بایست از مسئولیت خود استعفا دهند و روند قانونی را طی کنند که این مسئله در مورد آقای کوثری نیز صورت گرفته است و در زمان حاضر ایشان مشاور فرمانده‌کل سپاه نیستند.

وی همچنین از رسانه‌ها خواست در اخبار خود از عنوان سابق آقای کوثری (مشاور فرمانده سپاه) استفاده نکنند.

نظر شما